Appartement à louer à Deinze avec 2 chambres

975 €
95
2
1
Description

Nieuwbouwappartement met 2 slaapkamers in Liv De Molens

Dit nieuwbouwappartement met twee slaapkamers is gelegen op de tweede verdieping van het project Liv De Molens. Het appartement van 95 m² is als volgt ingedeeld: via de inkomhal met apart toilet en plaats voor een vestiairekast bereikt men de lichtrijke eet- en leefruimte met een volledig geïnstalleerde open keuken met praktische berging. Gezien de grote glaspartijen heeft u naast de diverse uitzichten ook een mooie lichtinval gedurende de volledige dag. De leefruimte geeft toegang tot het terras van 15 m².  Daarnaast zijn er nog twee slaapkamers en een badkamer, voorzien van een breed lavabomeubel en inloopdouche.

Het appartement ligt op wandelafstand van alle dagelijkse voorzieningen en op 10 minuten van het station van Deinze. De site biedt sport, recreatie, horeca en diverse diensten.
Het appartement is energiezuinig afgewerkt en voorzien van vloerverwarming, fotovoltaïsche zonnepanelen, een hoogrenderende condensatieketel op aardgas en een ventilatiesysteem type D. In de ondergrondse parking is eveneens een berging voorzien.

Provisie voor gemene lasten & verwarming: €150/maand
Autostaanplaats: €80/maand
CV op aardgas / E-peil: 25 (A) / Mobiscore: 8,5 / Beschikbaar vanaf 1/12/2025 

Landbergh werkt met het platform mijnhuurprofiel.be. Bezorg ons je profiel via https://landbergh.mijnhuurprofiel.be/property/771c9fb3-1bdf-4fc1-a2ee-5e728ff42dc7 en dan nodigen we je uit voor het bezoekmoment

Finances

Coûts mensuels (€/mois)
150 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
95 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone industrielle pour les entreprises artisanales ou zones pour PME

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
9,67 m²; 12,42 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Vidéophone
Oui
Ascenseur
Oui
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Niveau E
35
Panneaux solaires
Oui
Type de vitrage
Double vitrage

Urbanisme

Permis de lotissement
Non
Droit de préemption
Non
G(bâtiment)-score
D (probabilité moyenne d’inondation dans le climat actuel)

Localité

Markizaatpark 13 204, 9800 Deinze

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires