Appartement à vendre à Affligem avec 2 chambres

DEPCD
100
100
2
1
Description

AFFLIGEM – Ruim gelijkvloersappartement met twee slaapkamers in rustige buurt.

Dit goed onderhouden appartement treft u in een rustige woonwijk, doch uitermate centraal gelegen met vlotte bereikbaarheid naar alle invalswegen, winkels, scholen en openbaar vervoer. Deze eigendom maakt deel van een kleinschalige residentie, hierdoor GEEN syndicale lasten.

Het appartement biedt ruimte, licht en alle comfort om hier aangenaam te vertoeven. Deze is voorzien van een inkomhal met apart gastentoilet, lichtrijke woonkamer met open keuken, praktische berging, twee volwaardige slaapkamers en badkamer met alle comfort. Overigens nog een ruim terras/tuintje grenzend aan de woonkamer. Achterliggend extra buitenzone, in privatief gebruik/genot. Er geld geen renovatieplicht waarbij deze eigendom onmiddellijk instaplaar te catalogeren is!
Optioneel de mogelijkheid tot aankoop van afgesloten garage.

Ben je op zoek naar een ideale starterswoning, een interessante opbrengsteigendom of een woonst met alles op het gelijkvloers? Dan is dit appartement zeker een bezoek waard.
Info en bezoek: 053/60.65.60.

Epc: 374kWh/m².
De vermelde prijs is een richtprijs. Na ontvangst van de biedingen zal de verkoper beslissen of hij/zij de eigendom verkoopt aan het beste bod. De richtprijs is aldus niet bindend voor de verkoper. Voor meer info kunt u ons contacteren of het reglement raadplegen op onze website.

Finances

Ventes sous régime de TVA
Non
Revenu cadastral
872 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement au rez-de-chaussée
Surface
100 m²

Terrain

Surface de la parcelle
100 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle à caractère rural
Jardin
Oui

Lieu

Environs / quartier
Tranquille; Central
Transports en commun à proximité
Oui
Distance des transports en commun
300 m

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
10 m²; 12 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Non
Piscine
Non

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
374
Classe énergétique
D
Numéro du rapport PEB
20250414-0003564244-RES-1

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Condamner
Non
Permis de construire
Oui

Localité

Zegershof 34 1, 1790 Affligem

259.000 EUR

Localité

Zegershof 34 1
1790 Affligem

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires