Appartement à vendre à Anvers avec 2 chambres
Description
Ontdek dit prachtig, lichtrijk appartement van 117 m² op de derde verdieping van residentie “911”, gelegen in het hart van de bruisende Cadix-wijk op het Eilandje. Een hippe buurt gekenmerkt door gezellige horeca, levendige zomerbars, grote Delhaize, het nieuwe ziekenhuis, het Schengenplein, de jachthavens Kempisch Dok en Willemdok, én het groene Park Spoor Noord. Alle voorzieningen, van scholen tot ontspanning, liggen op wandelafstand.
Ondanks de centrale ligging geniet je hier van een rustige omgeving met weinig verkeer en ruime parkeermogelijkheden voor de deur.
Indeling
Bij binnenkomst word je verwelkomd in de ruime leef- en eetkamer met open, volledig ingerichte keuken. Grote raampartijen zorgen voor een aangename lichtinval en geven toegang tot het zonnige terras met zicht op de Kempisch Dok-Westkaai.
Via de nachthal bereik je:
-
een gastentoilet,
-
een praktische berging met aansluiting voor was- en droogmachine,
-
een moderne badkamer,
-
twee lichtrijke en ruime slaapkamers.
Extra troeven
-
Residentie gebouwd in 2005, appartement modern afgewerkt
-
Energiezuinig: EPC-label A
-
Lift en fietsenberging aanwezig
-
Lage maandelijkse kosten: slechts ca. €95/maand
Dit appartement combineert ruimte, licht, comfort en een fantastische ligging. Ideaal voor wie wil wonen in een van de populairste buurten van Antwerpen!
Finances
Bâtiment
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
August Michielsstraat 38, 2000 Anvers445.000 EUR
Localité
August Michielsstraat 38
2000 Anvers















