Appartement à vendre à Anvers avec 3 chambres

AEPCA
163
250
3
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Residentie de Academie: waar historische Grandeur en hedendaagse luxe één worden. Werken gestart!

Met gepaste trots stellen we u residentie De Academie voor, een uitzonderlijk nieuwbouwproject op de site van de legendarisch kappersschool “Academie Verbist”. Met een minimale oppervlakte van 162 m² bieden deze ruime appartementen een oase van luxe. Elk aspect, van de strakke architectuur, energetische prestaties zoals warmtepomp en vloerverwarming tot de verfijnde interieurafwerking, is ontworpen om de meest veeleisende kopers te bekoren. Bovendien is de afwerking nog zelf te kiezen en zijn deze units direct beschikbaar bij akte. Aankoop aan 6% BTW is mogelijk.

Deze unit beschikt over een inkomhal voorzien van vestiaire en separaat toilet, uitzonderlijk ruime leefruimte met open keuken, twee slaapkamers, ruime berging, twee badkamers, een tweede separaat toilet, bureau en achteraan een aangenaam terras.

Welke troeven zetten we graag nog eens in de kijker? De unieke bewoonbare oppervlaktes van 162 tot 231 m² - Minstens één terras – In directe omgeving mogelijkheid tot aankoop parking- Luxe afwerking met ruime inspraakmogelijkheden voor koper- Modelappartement beschikbaar voor bezichtiging- Beschikbaar bij akte- Aankoop aan 6% BTW mogelijk- Unieke gevelbreedte van 9.5 meter- Uitzonderlijke plafondhoogtes (4.27m)- Opleveringsactie: contacteer ons nu voor de voorwaarden!

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Flat
Surface
162,5 m²

Terrain

Surface de la parcelle
250 m²
Affectation urbanistique
Zone d'habitat avec une valeur cult., hist. et/ou esthétique

Aménagement

Nombre de chambres
3
Nombre de salles de bain
2
Cuisine
Oui

Confort

Raccordement électrique
Oui
Raccordement aux égouts
Oui
Raccordement à l’eau
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
20
Classe énergétique
A
Profils de fenêtre
Bois

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Permis de construire
Oui

Médias et téléchargements

Vidéo
https://www.youtube.com/embed/p7Rxp9LtLGM

Localité

Italielei 209, 2000 Anvers

696.600 EUR

Localité

Italielei 209
2000 Anvers

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires