Maison à vendre à Deurne avec 3 chambres

BEPCB
180
189
3
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Ligging:

 

Volledig vakkundig gerenoveerde (2023!)bel etage woning met 3-4 slaapkamers en groot terras achteraan.
De wijk rond de Bosuil staat bekend om haar gezellige woonstraten, veel groen en een aangename, familiale sfeer. In de onmiddellijke omgeving zijn er winkels, scholen, sportclubs en horecazaken.
Voor sportliefhebbers is het Bosuilstadion vlakbij, net als diverse sportterreinen en recreatiezones. Centrale ligging maar rustig en residentieel, met weinig doorgaand verkeer.

 

Indeling:

 

Gelijkvloers, inkomhal met bergruimte onder de trap, gastentoilet, technische ruimte, zeer propere wasplaats, inpandige garage met aansluitend een extra kamer (studentenkamer/bureel/hobbykamer/..) een oprit en een overdekte car-port.

 

1° verdieping: 1 grote ruimte (54 m²)met woonkamer en luxe open keuken voorzien van alle toestellen en als blikvanger een Samsung Amerikaanse koelkast met ingebouwde tablet en water- en ijsdispenser. Vanuit de woonkamer is er doorgang naar het mooi en groot terras achteraan (met groen zicht op de achterliggende gemeenschappelijke tuin)

 

2° verdieping: 3 slaapkamers (2 ruime en 1 kleinere), hal met ingemaakte kastenwand, volledig vernieuwde badkamer met ligbad en modern lavabomeubel.

 

Technische kenmerken:

 

EPC Label B(geen renovatieplicht), nieuwe elektriciteit (conform), combinatie CV op aardgas (condensatieketel) en warmtepompen om te koelen en verwarmen (woonkamer/keuken + slaapkamers)alle leidingen vernieuwd, dak geïsoleerd, pre-voorzieningen voor zonnepanelen, nieuwe pvc ramen met 3-dubbele beglazing!,

 

 

Finances

Revenu cadastral
1.244 €
Informations cadastrales
0201/00M010
Disponibilité
À l’acte

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
180 m²

Terrain

Surface de la parcelle
189 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
3
Nombre de salles de bain
1
Surface salle de séjour
54 m²

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
158
Classe énergétique
B
Type de vitrage
Triple vitrage

Urbanisme

Plan cadastral
Oui
Intimation en justice
Sur demande
Permis de lotissement
Sur demande

Localité

Bosuil 67, 2100 Deurne

495.000 EUR

Localité

Bosuil 67
2100 Deurne

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires