Appartement à vendre à Kontich avec 2 chambres

CEPCC
117
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

We treffen dit schitterend gerenoveerde appartement (2022) op de tweede verdieping van een kleinschalig gebouw, op een boogscheut van het centrum van Kontich. Er werd een duidelijke nadruk gelegd op wooncomfort en mooie, warme materialen. We betreden het gebouw langs een mooie en verzorgde hal en begeven ons via de trap naar boven. Indeling appartement:

Knappe inkomhal op mooie visgraat, die we door het hele appartement terugvinden. Ruime ingemaakte vestiairekast/bergkast, waarin ook de aansluitingen voor was- en droogautomaat slim en onzichtbaar werden weggewerkt. De ruime woonkamer met open keuken (40m²!) baadt in daglicht dankzij grote raampartijen. De keuken werd trouwens volledig uitgerust. Aan de overkant van de hal ligt het gezellige overdekte terras. Achteraan het appartement vinden we twee heel grote kamers, een apart toilet en een mooie badkamer met inloopdouche.

De garagebox op de gelijkvloerse verdieping dient mee te worden aangekocht aan 30.000 euro.

Plannen en documentatie te vinden op www.reds.be. Het appartement zal beschikbaar zijn vanaf juli 2026. Voor meer informatie of een bezichtiging, neem gerust contact op met Daniël via mail (daniel@reds.be) of telefoon (0475.25.30.64). Dat mag trouwens ook ’s avonds of in het weekend !

Finances

Ventes sous régime de TVA
Non
Revenu cadastral
872 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
117 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Type de salle de bain
Douche

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Non
Piscine
Non

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
216
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
2.119.951

Urbanisme

Destination bâtiment
Privé - maison
Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Permis de construire
Oui

Localité

Edegemsesteenweg 2 A 02.02, 2550 Kontich

319.000 EUR

Localité

Edegemsesteenweg 2 A 02.02
2550 Kontich

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires