Retour aux résultats

Scoop: Appartement à vendre à Kontich avec 2 chambres

CEPCC
80
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
de Huisleverancier heeft voor jou dit gelijkvloers-appartement te koop in een doodlopende straat te Kontich, op wandelafstand van het centrum van Kontich met leuke winkels, horeca en het Altena-instituut vlakbij. Een locatie voor zowel jonge starters die alles binnen handbereik willen, als voor investeerders die op zoek zijn naar een zorgeloze verhuur.

We wachten op je aan het kleinschalig gebouw (6 appartementen) en komen via de gemeenschappelijke inkomhal aan het appartement.  We komen binnen in de inkomhal die ons leidt naar de ruime, lichtrijke leefruimte aan de voorzijde met aansluitend de volledig ingerichte keuken die nog recent vernieuwd werd (2010).

We begeven ons nu naar de achterzijde van het appartement en passeren eerst de in 2011 vernieuwde badkamer en apart gastentoilet voor we aan de ruime slaapkamers komen.

Voor wie wenst kan er optioneel een garage bij aangekocht worden (€ 29 000,-)

Dit is niet wat je zoekt ? Al gehoord van AANKOOPBEGELEIDING ?   Wij zoeken, bezoeken en onderhandelen mee met jou voor eigendommen die worden aangeboden door particulieren, andere makelaars of eigendommen die zelfs (nog) niet te koop staan?
Vraag meer informatie over aankoopbegeleiding via welkom@dehuisleverancier.be of 0489/069.000

de Huisleverancier : Persoonlijk, voor iedereen Service, Kwaliteit en Vertrouwen !

EPC :  272 kWh/m2 (Label C)
Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag
Waterinfo : P-Score = C, G-Score = A

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Surface
80 m²
Surface construite
80 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
14,8 m²; 9 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Non
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
272
Classe énergétique
C
Niveau E
0

Urbanisme

G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)
P(arcelle)-score
C (faible risque d’inondation dans le climat actuel)

Localité

Beemdenlaan 24, 2550 Kontich

229.000 EUR

Localité

Beemdenlaan 24
2550 Kontich

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires