Retour aux résultats

Scoop: Terrain à vendre à Wuustwezel

2990 Wuustwezel
1.000
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

In een residentieel woongebied met bosrijk karakter bevindt zich deze af te breken chalet met garage, gelegen op een oorspronkelijk perceel van 1.000 m². De woning werd recent onbewoonbaar verklaard, wat voor de koper interessante fiscale voordelen kan opleveren. Het EPC-label F houdt uiteraard een renovatieverplichting in voor diegene die de constructie wenst te behouden. De garage dient sowieso afgebroken te worden.

Interessante fiscale opportuniteit. Dankzij de bestaande woning komt u mogelijk in aanmerking voor: 2% registratierechten bij aankoop (onder voorwaarden); 6% btw op afbraak en heropbouw of nieuwbouw (onder voorwaarden). Dit kan een aanzienlijke besparing betekenen in vergelijking met de aankoop van een onbebouwd bouwperceel.

De in dit gebied verplichte grondafstand werd reeds uitgevoerd door de huidige eigenaar. Volgens het kadaster bedraagt de resterende perceeloppervlakte 940 m². Voor de beoordeling van de voorwaarden inzake permanent wonen wordt echter uitgegaan van de oorspronkelijke oppervlakte van 1.000 m².

Bouwmogelijkheden : Op dit perceel mag een volwaardige woning worden opgericht met een maximale bebouwde grondoppervlakte van 100 m²; een maximale bouwinhoud van 550 m³. Daarnaast is een kelder onder de volledige woning toegestaan, op voorwaarde dat deze rechtstreeks toegankelijk is vanuit de woning. Dit keldervolume wordt niet meegerekend binnen de maximale bouwinhoud van 550 m³. Kiest u voor een hellend dak, dan geldt een maximale bouwhoogte van 7 meter.

Respect voor het groene karakter. Om het unieke bosrijke karakter van de omgeving te behouden, mag maximaal 300 m² ontbost worden. Het overige gedeelte van het perceel dient aangeplant te worden met streekeigen bomen, struiken en gewassen.

Niet voor niets wordt deze locatie omschreven als een woongebied van de toekomst: rustig wonen in het groen, met ruimte voor een kwalitatieve gezinswoning en respect voor de natuurlijke omgeving.

Vraag vandaag nog meer informatie over de bouwmogelijkheden en de voorwaarden voor afbraak en heropbouw.

Finances

Ventes sous régime de TVA
Non
Revenu cadastral
523 €
Surface cadastrale
940 m²

Bâtiment

Type de propriété
Terrain
Sous-type
Terrain à bâtir

Terrain

Surface de la parcelle
1.000 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Profondeur de la parcelle
47,5 m

Lieu

Environs / quartier
Boisé
Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui

Confort

Raccordement au gaz
Non
Raccordement aux égouts
Non
Raccordement à l’eau
Oui

Urbanisme

Destination bâtiment
Privé - maison
Intimation en justice
Mesure corrective judiciaire imposée
Condamner
Oui

274.000 EUR


2990 Wuustwezel

Ce projet est-il réalisable pour vous ?

La contribution personnelle minimale
-EUR
Frais mensuels
-EUR/mois
Taux d'intérêt
- %
TAEG
- %
Montant total du crédit
- EUR
Charge de crédit totale
- EUR

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires