Commercial à vendre à Tirlemont

159 000 €
FEPCF
60
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
In het bruisend gedeelte van Grimde aan de kerk is dit horecagelegenheid of andere commerciële activiteiten perfect gelegen. Dit pand is klaar om te worden omgetoverd tot een levendige en duurzame locatie voor ondernemers. Het voormalig frituur draaide hier grote omzetten en is dus zeer gewild.

Met maar liefst 40 parkeerplaatsen aan de overkant (aan de kerk) is er voldoende ruimte voor klanten om gratis te parkeren, waardoor het pand gemakkelijk bereikbaar is. De locatie is ideaal voor een restaurant, café, take-away of andere horecagelegenheid.

Met een goede bereikbaarheid en voldoende parkeergelegenheid is dit perceeloppervlakte een unieke kans voor iedereen die een horecagelegenheid of andere commerciële activiteiten wil starten.
Graag een bezoek? Bel David van LED-ON-IMMO op het nummer 0476 98 91 76 of mail naar info@ledonimmo.be. Tot gauw ;)

Finances

Revenu cadastral
577 €
Informations cadastrales
Tienen - 2de Afd.
Disponibilité
À l’acte

Bâtiment

Type de propriété
Commercial
Sous-type
Horeca
Type de toiture
Toit à 2 pans

Terrain

Surface de la parcelle
60 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui
Ecole à proximité
Oui

Aménagement

Toilette
Oui
Débarras
Oui

Confort

Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
0
Classe énergétique
F
Numéro du rapport PEB
20260312-0003822652-KNR-1

Urbanisme

Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Permis de construire
Oui
Permis de lotissement
Non

Localité

Wulmersumsesteenweg 2, 3300 Tirlemont

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires