Maison à vendre à Boutersem avec 4 chambres
790 000 €
Est-ce faisable pour vous?Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
AANKOOP AAN 6 % BTW MOGELIJK . VERKOOP OP PLAN nieuwbouw luxevilla in het groen (Rechter woonst). Beide villa’s zijn ontworpen om maximale licht- en zoninval te genereren. Deze worden volledig afgewerkt in hoogwaardige materialen en zijn naar eigen smaak verder in te richten. Voor de keuken, het sanitair en de vloeren zijn ruime budgetten voorzien. De woningen worden uitgerust met een warmtepomp gekoppeld aan vloerverwarming, wat zorgt voor verwarming in de winter en verkoeling in de zomer en een negatief E peil. Beide villa's hebben een ruime privé-tuin.
Jij beslist: de toekomstige eigenaars beslissen mee over de inrichting, maar worden door DE BEER wonen volledig ontlast van alle praktische zaken die een nieuwbouwproject met zich meebrengen. Stap voor stap worden opties geboden en besproken, keuzes voorgelegd, afspraken gemaakt en voor de nodige opvolging gezorgd. En dat doorheen het ganse traject, tot bij de finale oplevering. Voor de inrichting zijn ruime budgetten voorzien.
De ruimte: beide woningen hebben een bruto vloeroppervlakte van ong. 330m² en bieden 3 of 4 slaapkamers en een polyvalente ruimte.
De ligging: de villa’s zijn gelegen op een heel mooi stuk grond in het centrum van Boutersem, dat achteraan uitgeeft op agrarisch gebied. Start werken: september 2025. Oplevering: eind 2026
Bekijkt u dit pand via één van onze aanverwante websites, dan verwijzen wij u graag door naar onze eigen website. https://www.itimmo.be/eksterstraat-27-boutersem
Finances
Ventes sous régime de TVA
Oui
Bâtiment
Type de propriété
Maison
Sous-type
Villa
Surface
331 m²
Terrain
Surface de la parcelle
1.371 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle à caractère rural
Jardin
Oui
Lieu
Environs / quartier
Zone résidentielle
Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui
Aménagement
Nombre de chambres
4
Surface chambres à coucher
16,28 m²; 15,43 m²; 32 m²
Nombre de salles de bain
1
Confort
Climatisation
Oui
Raccordement aux égouts
Oui
Raccordement à l’eau
Oui
Énergie
Type de chauffage
Individuel
Type de chauffage
Pompe à chaleur
Urbanisme
Destination bâtiment
Privé - maison
Intimation en justice
Non
Condamner
Non
Localité
Eksterstraat 27, 3370 Boutersem790.000 EUR
Localité
Eksterstraat 27
3370 Boutersem















