Appartement à vendre à Hasselt avec 2 chambres

CEPCC
80
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

GOED GELEGEN, LICHTRIJK EN RUIM APPARTEMENT (80 M2) MET 2 SLAAPKAMERS, TERRAS (12M2)EN KELDERBERGING TE HASSELT

We vinden dit gezellig en fris ogend, doch te renoveren appartement terug aan de Gouverneur Verwilgensingel 99 te Hasselt. De ligging is hier top te noemen: alle voorzieningen zoals de groentenwinkel, bakker en slager, het cultureel centrum, zwembad en diverse scholen bevinden zich op fietsafstand, zo ook het gezellige stadscentrum van Hasselt. Via de grote Ring rij je dan weer vlot in- en uit de stad naar omliggende gemeenten en steden.

Het appartement zelf is gelegen op de 3de verdieping en is bereikbaar met lift en trap. Het betreft een ruim en goed onderhouden appartement van zo een 80m2 met volgende indeling:
Een ruime inkomhal leidt links eerst naar het gastentoilet en naar de 2 slaapkamers waarvan 1 toegang biedt tot het ruime zonneterras. Rechtdoor tref je de badkamer met douche, wastafel en aansluiting voor het wasmachine. Rechts vind je de leefruimte met naastgelegen keuken, die toegang biedt tot de berging en het ruime balkon vooraan.

Daarnaast beschikt het geheel nog over een private kelderberging en is er een gemeenschappelijke tuinberging achteraan en een gemeenschappelijke parking vooraan aanwezig. Pal voor de deur vind je eveneens openbare parkeergelegenheid.

Het EPC bestaat uit een redelijk C-label en slechts een score van 253 kWh/m2jaar. Dit appartement is de ideale kans voor een investeerder die zelf bijvoorbeeld ook de handen uit de mouwen weet te steken. Het appartement beschikt over een goede indeling en over voldoende ruimte waardoor je zelf ook makkelijk en met een comfortabel budget, aan de slag kan. Het gebouw wordt bovendien goed onderhouden en beheerd.

Ook het potentieel ontdekken? Interesse?
Contacteer ons op 011 96 51 76 of mail naar info@momentumvastgoed.be voor meer info of een bezichtigingsafspraak.

Finances

Revenu cadastral
823 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
80 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Lieu

Environs / quartier
Central; Périphérie

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
12,7 m²; 9,6 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Oui
Raccordement aux égouts
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
253
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
20250724-0003643805-RES-1

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Condamner
Non

Localité

Gouverneur Verwilghensingel 99 10, 3500 Hasselt

210.000 EUR

Localité

Gouverneur Verwilghensingel 99 10
3500 Hasselt

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires