Appartement à vendre à Diepenbeek avec 3 chambres

CEPCC
281
317
3
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Ruim en zeer goed onderhouden triplex met veel mogelijkheden op goed bereikbare locatie in het gezellige Diepenbeek 

Troeven
  • Zeer ruim en instapklaar triplex-appartement
  • Maar liefst 5 niveaus met veel mogelijkheden (kelder en zolder inbegrepen)
  • Inpandige garage en 'gemeenschappelijke' tuin
  • Gevoel van een Bel-etage woning
  • Uitstekende ligging nabij E313, Diepenbeek-centrum en omliggende steden
  • Mogelijkheid tot creëren van extra slaapkamer(s) of leefruimte(s)
  • Woning eveneens te bereiken via de achterzijde van het gebouw
  • Mooie natuurgebieden op wandelafstand: de Caetsweyers & Dauteweyers 

“Genieten van het leven” dat is wat je kan doen in Diepenbeek: je krijgt er een pak natuur en ontelbare kilometers wandel- en fietspaden gratis aangeboden.

Verheugd laten we jullie kennismaken met deze 'triplex'. Dit zeer ruim en goed onderhouden appartement (triplex) is gelegen langs de Nieuwstraat (N76 Genk–Borgloon). Vanuit deze locatie bereik je snel het centrum van Diepenbeek, de E313-autosnelweg en omliggende steden zoals Hasselt, Genk en Bilzen. Het pand bestaat uit maar liefst vijf niveaus, waarvan een deel behoort tot de pizzeria op het gelijkvloers. Het appartement is ook bereikbaar via de achterzijde, waar zich de inpandige garage en de 'gemeenschappelijke' tuin bevinden.

Via de gelijkvloerse verdieping ( niveau 0)  vind je de inkomhal, die toegang biedt tot de garage, de tuin en de traphal. Van hieruit kan je zowel naar de bovenliggende verdiepingen als naar de ruime, praktische kelder (niveau -1).

De eerste verdieping (niveau 1) omvat de traphal, een apart toilet, een L-vormige woonkamer die zich uitstrekt over de volledige breedte van het gebouw, een ruime en volledig uitgeruste keuken, een bijkeuken/berging en een terras met zicht op de tuin.
Op de tweede verdieping (niveau 2) bevinden zich twee slaapkamers aan de straatzijde, centraal de traphal en achteraan een derde slaapkamer en een badkamer met douche, toilet en wastafel.
De derde verdieping (niveau 3) is momenteel ingericht als zolderruimte, maar biedt de mogelijkheid om er een master bedroom met dressing, een tweede badkamer en extra bergruimte te realiseren. Deze verdieping biedt dus de mogelijkheid om de ruimte nog vrij in te delen naar wens.

Wist je trouwens dat de pizzeria onder de woning gekend staat voor dé lekkerste pizza's in de omgeving? Nog een troef als je het ons vraagt!

Dit is een gezinswoning (ook wel triplex genoemd) waar aan ruimte en mogelijkheden zeker geen gebrek is en tevens gelegen op een locatie met een uitstekende bereikbaarheid.

Interesse? Laat je gegevens achter onder dit zoekertje en Koen komt graag snel bij je terug!

Tot binnenkort!


 

Finances

Revenu cadastral
1.194 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
281 m²

Terrain

Surface de la parcelle
317 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Orientation jardin
Nord-ouest

Aménagement

Nombre de chambres
3
Surface chambres à coucher
13,7 m²; 23,1 m²; 18,6 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Non
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
283
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
20241129-0003435874-RES-1

Urbanisme

Permis de lotissement
Oui
Droit de préemption
Non
G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)

Localité

Nieuwstraat 153 2, 3590 Diepenbeek

249.000 EUR

Localité

Nieuwstraat 153 2
3590 Diepenbeek

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires