Maison à vendre à Riemst avec 4 chambres
Description
Vrijstaande kangoeroewoning op 4a18ca met 2 garages en een royale oppervlakte (140m2) aan multifunctionele mogelijkheden. De locatie te Zichen-Zussen-Bolder is heerlijk rustig en toch overal vlakbij. Je hebt hier alle nodige voorzieningen op fietsafstand en bereikt omliggende steden Bilzen, Tongeren, Maastricht en Visé op amper 10 à 15 min met de auto.
De woning werd onderverdeeld in een gelijkvloerse woning en een bovenliggende duplex:
GELIJKVLOERS
-Lichtrijke en openlijk onderverdeelde leefruimte met eetkamer en living (tot. opp. 37,19m2). De authentieke sfeerhaard zorgt voor extra charme.
-Keuken (14,69m2) voorzien van elektrische kookplaat, afzuigkap en koelkast.
-Praktische wasplaats(11,18m2) met toegang tot de badkamer.
-Bijkomende stockageruimtes (25,76m2).
-Royale garage van maar liefst 32,24m2.
-Aan de zijkant van het perceel is er nog een praktische garage (26,52m2) met automatische poort die toegang geeft tot de aangrenzende, veelzijdige ruimte (43,63m2).
-Handige tuinberging (9,26m2) met toegang tot het overdekt terras en de privacyrijke tuin.
-Aparte inkomhal naar de duplex.
1STE VERDIEP
-Bovengelegen woonkamer (opp. 37,19m2) die evenzeer tot bijkomende slaapkamers kan omgetoverd worden.
-2de keuken (16,76m2) voorzien van alle gemakken: keram. kooplaat, afzuigkap, oven en inbouwkoelkast.
-Hedendaagse badkamer (5,6m2) met inloopdouche en lavabo met wandmeubel.
-Bergruimte (9,16m2) met toegang tot het toilet.
2DE VERDIEP
-Vaste trap naar de ruime slaapkamer (14,96m2) met naastgelegen zolderruimte (tot. opp. 12,52m2).
KELDER
-Kelderberging (26,95m2).
PERCEEL
-De woning beschikt over een ruime oprit naast de woning zodat je gemakkelijk de achtergelegen garages kan bereiken en je evenzeer meerdere parkeergelegenheden hebt.
Contacteer ons gerust voor extra info of een bezoek ter plaatse.
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Kwartelstraat 32, 3770 Riemst375.000 EUR
Localité
Kwartelstraat 32
3770 Riemst













