Appartement à vendre à Ostende avec 2 chambres

DEPCD
65
75
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Gerenoveerd appartement in Belle Epoquewijk te Oostende (momenteel verhuurd)

Dit appartement werd in 2017 gerenoveerd en is volledig up to date met het huidige wooncomfort. Het bevindt zich in de sous-sol van een herenwoning te midden de Belle Epoquewijk. De éénrichtingsstraat is verkeersluw en u bereikt in een mum van tijd het centrum, strand, openbaar vervoer en talloze buurtwinkels.

Het pand is gelegen in de sous-sol van een herenwoning. Aangezien er geen syndicus is, heeft u tevens lage maandelijkse kosten. Op heden is het appartement verhuurd (EUR550/m).

Er is een ruime leefkamer met aansluitend de open keuken met eethoek. Achterin is er tevens een koer. Er zijn twee volwaardige slaapkamers aanwezig. In de badkamer is er douche voorzien.

Bent u op zoek naar een interessante investering aan de kust? Aarzel dan niet en neem contact op voor meer info of een afspraak.

Finances

Revenu cadastral
171 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
65 m²

Terrain

Surface de la parcelle
75 m²

Aménagement

Nombre de chambres
2

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
354
Classe énergétique
D
Numéro du rapport PEB
20240903-0003358874-RES-1

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Permis de construire
Oui
Permis de lotissement
Non

Localité

Peter Benoitstraat 34, 8400 Ostende

190.000 EUR

Localité

Peter Benoitstraat 34
8400 Ostende

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires