Commercial à vendre à Deerlijk avec 3 chambres

334 000 €
DEPCD
150
3
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Dit handelspand met woonst op topligging bestaat uit:
Het gelijkvloers met: kelder, winkelruimte (voormalige viswinkel), zijgang naast de woning (voor fietsen/vuilnis), living in parket, keuken met eethoek (met frigo + vriesvak, fornuis, vaatwasmachine en oven), hobbykamer/bergruimte/bureau of speelkamer met ingemaakte kasten die op heden dienst deed als keuken, toilet 1, douche en stadsterras.
Op de bovenverdieping zijn er: 3 slaapkamers in parket, badkamer (met dubbele lavabo, wc en bad) en geïsoleerde zolderruimte.
Het gelijkvloers beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 134m2 en de eerste verdieping over een bewoonbare oppervlakte van 75m2.
Volgende zaken in de woning werden reeds vernieuwd: het plat dak en er werd extra 8cm isolatie PUR recticel silver geplaatst, het hellend dak en er werd isolatie geplaatst, warmwaterboiler werd vervangen, deel van de badkamer, keuken, douche, ingemaakte kasten, ramen en dakramen op zolder,
rolluiken, vloeren, waterverzachter, schilderwerken, alarminstallatie, branddetectie, ...
De foto’s van de woning zijn van de vorige bewoner die er handel en wonen combineerde.
Topper in centrum-Deerlijk!

Finances

Disponibilité
À l’acte

Bâtiment

Type de propriété
Commercial
Sous-type
Commercial
Nouveau bâtiment
Non

Terrain

Surface de la parcelle
150 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
3
Nombre de salles de bain
0
Nombre de toilettes
0

Confort

Ascenseur
Non
Alarme
Oui
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
316
Classe énergétique
D
Niveau E
0

Urbanisme

Permis de lotissement
Non
Droit de préemption
Non
G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)

Localité

Schoolstraat 6, 8540 Deerlijk

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires