Maison à vendre à Gentbrugge avec 5 chambres

BEPCB
235
125
5
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Gerenoveerde woning nabij Gent Centrum

De woning is momenteel verhuurd voor €1850/maand en is dus interessant als investering met een netto rendement van 2,9%.
Deze gerenoveerde herenwoning (2024), bevindt zich op wandelafstand van Gent centrum, nabij de belangrijkste invalswegen (E40, E17, R4) met parkeermogelijkheden op het Ledebergplein.

De woning straalt karakter uit dankzij enkele unieke en originele kenmerken. De hoge plafonds, visgraat parket en originele trap zorgen voor het behoud van authenticiteit.

We betreden de woning langs een moderne inkomhal met een gastentoilet. Het gelijkvloers is ingedeeld in een voorruimte (mogelijkheid tot het maken van een bureau/opbergruimte) een technische ruimte en een dubbele leefruimte met aansluitend een volledig geïnstalleerde keuken. Deze geniet van veel natuurlijk licht via zijn dakkoepel en de grote raampartijen die leiden naar de aangename terras met tuin. Onder de trap is een ruime kelder aanwezig.

Via de authentieke trap gaan we naar de eerste verdieping die ingedeeld is in twee ruime slaapkamers met veel natuurlijk licht, een apart toilet en een badkamer die voorzien is van een ruime inloopdouche en een dubbele wastafel. De tweede verdieping is identiek aan de eerste verdieping. Als extra hebben we nog de volledige zolder als derde verdieping, die dienstdoet als de grootste slaapkamer met mogelijkheid tot installatie van een inloopdressing.

Kortom, dit is een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar een zorgeloze, karaktervolle en instapklare woning op een toplocatie.

CONTACT: Laura via 0473 41 35 62 of mail naar info@vicusvastgoed.be

Finances

Ventes sous régime de TVA
Non

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
235 m²

Terrain

Surface de la parcelle
125 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Jardin
Oui

Lieu

Environs / quartier
Central; Central

Aménagement

Nombre de chambres
5
Surface chambres à coucher
13 m²; 14 m²; 15 m²; 15 m²; 25 m²
Nombre de salles de bain
2

Confort

Ascenseur
Non
Piscine
Non
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
138
Classe énergétique
B
Certificat d’inspection de l’électricité
Oui, conforme

Urbanisme

Destination bâtiment
Privé - maison
Intimation en justice
Non
Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée

Localité

Jacques Eggermontstraat 4, 9050 Gentbrugge

669.000 EUR

Localité

Jacques Eggermontstraat 4
9050 Gentbrugge

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires