Appartement à vendre à Gentbrugge avec 1 chambre

BEPCB
52
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Op de derde verdieping van een verzorgd gebouw uit 2006 bevindt zich dit appartement met een prachtig uitzicht.

Het appartement is bereikbaar via de lift tot op de tweede verdieping, waarna een korte trap je naar de voordeur brengt. Binnen geniet je doorheen het volledige appartement van zeer veel natuurlijke lichtinval, wat zorgt voor een open en aangename leefervaring.

De leefruimte sluit aan op een open, volledig uitgeruste keuken. Aansluitend bevindt zich de slaapruimte, die momenteel open is maar makkelijk kan worden afgesloten voor wie liever een volledig aparte slaapkamer heeft. Verder beschikt het appartement over een praktische berging, een apart toilet en een douchekamer met lavabo.

Het absolute pluspunt is zonder twijfel het ruime terras, waar je in alle rust kan genieten van het prachtige zicht op het Keizerpark en het omliggende groen.

Dankzij het EPC-label B is dit appartement bovendien energiezuinig, wat een grote troef is.
De ligging biedt een uitstekende bereikbaarheid: een vlotte verbinding naar het centrum van Gent, maar ook naar belangrijke in- en uitvalswegen en openbaar vervoer.

Een ideale woonstek voor wie licht, comfort, uitzicht en bereikbaarheid wil combineren.

Is deze woning iets voor jou? Plan dan uw bezoek in via scheldekaai11301.rosseel.be.

Indien meerdere keren de vraagprijs wordt geboden, behoudt de eigenaar zich het recht om eventueel onder gesloten enveloppe te laten bieden door degenen die de vraagprijs boden.

Finances

Revenu cadastral
687 €
Informations cadastrales
GENT 20 AFD/LEDEBERG/, sectie A
Disponibilité
À l’acte

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Flat
Surface
52 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
1
Cuisine
Oui
Toilette
Oui

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Oui
Volets
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
179
Classe énergétique
B
Numéro du rapport PEB
20251020-0003712245-RES-1

Urbanisme

Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Permis de construire
Oui
Permis de lotissement
Non

Médias et téléchargements

Visite virtuelle
https://nodalview.com/s/39WIu9bGHBlwyH-q3l_rb7

Localité

Scheldekaai 11, 9050 Gentbrugge

310.000 EUR

Localité

Scheldekaai 11
9050 Gentbrugge

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires