Appartement à vendre à Zelzate avec 3 chambres

CEPCC
102
3
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
VERMELDE PRIJS IS EEN RICHTPRIJS!

Op zoek naar een ruim instapklaar appartement met voldoende ruimte en een praktische indeling? Dan is dit appartement op de eerste verdieping van de kleinschalige residentie 'De Katte' absoluut waar jij naar op zoek bent!

Via de private inkomhal kom je binnen in de gezellige en zeer lichtrijke leefruimte. Aansluitend vindt u de open, volledig ingerichte keuken. Als kers op de taart kan je genieten van het zonneterras die toegankelijk is vanuit de leefruimte. Het appartement beschikt over 2 volwaardige slaapkamers + 1 kinderkamer/bureau, een aparte toilet, een volwaardige badkamer met douche en enkel lavabo (mogelijkheden voor een dubbele te plaatsen) en een handige opbergruimte voorzien van de ketel. Daarnaast heb je nog een ruime garage op het gelijkvloers met aansluitingen voor wasmachine en droogkast, door de grootte perfect mogelijk om te gaan te combineren met een geparkeerde wagen.

DE MEUBELEN IN DE FOTO'S ZIJN GEGENEREERD MET AI MAAR GEVEN EEN REALISTISCHE REPRESENTATIE VAN HOE HET APPARTEMENT KAN INGEKLEED WORDEN!

Troeven:
- Kleinschalige residentie met lift!
- ONMIDDELLIJK BESCHIKBAAR en instapklaar
- Doorheen de jaren steeds goed onderhouden
- Ideale ligging: rustig en toch vlot bereikbaar
- Ook ideaal als investering naar verhuur !

Kortom, een ideaal appartement voor wie comfort, licht en een praktische indeling weet te waarderen. Meer info of een bezoek? Mail WIJSvastgoed hallo@wijsvastgoed.be

Finances

Disponibilité
Immédiatement

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Flat
Surface
102 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui
Ecole à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
3
Cuisine
Oui
Toilette
Oui

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Oui
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
272
Classe énergétique
C
Type de vitrage
vitrage haut rendement

Urbanisme

Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Permis de construire
Oui
Permis de lotissement
Non

Localité

Assenedesteenweg 118, 9060 Zelzate

220.000 EUR

Localité

Assenedesteenweg 118
9060 Zelzate

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires