Terrain à vendre à De Klinge

477
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Perceel bouwgrond voor open bebouwing in nieuw woonproject De Klingerie (477m²)

 

Verkaveling De Klingerie omvat in totaal 31 loten, waarvan 8 loten verkocht worden incl. nieuwbouwwoning en 23 loten als bouwgrond zonder bouwverplichting.

Deze groene, autoluwe verkaveling is gelegen in een rustige omgeving doch in de nabijheid van belangrijke invalswegen richting Antwerpen, Gent, Hulst & Sint-Niklaas.

De Klingerie biedt een schitterende combinatie tussen wooncomfort & bereikbaarheid en is gelegen in het landelijke De Klinge, gekend voor de bosrijke omgeving met eindeloze ontspannningsmogelijkheden voor de natuurliefhebber.

 

Lot 1 - Bouwgrond zonder bouwverplichting

 

Dit betreft een mooi perceel bouwgrond, geschikt voor een open bebouwing met nevenvolume (carport of garage) en een zonnige tuinzone rondom de woning.

De gunstige voorschriften, de residentiële toplocatie en de brede bouwmogelijkheden zijn slechts enkele van de vele troeven.

 

Bouwvoorschriften:

- Verplichte voortuinstrook 3m aan het hoofdvolume en 5m aan het nevenvolume

- Maximale gevelbreedte 10m (excl. nevenvolume)

- Maximale bouwdiepte 9m

- Toegestane nevenvolume (carport of garage) met afmetingen 3m op 7m

- Toegestane kroonlijsthoogte 6m50 (2 bouwlagen + schuin dak)

- Zorgwonen toegelaten

- Zuidwest georiënteerde tuin

 

Wg - Gv - Vv - Gvkr - Gmo

 

Maak een vrijblijvende afspraak op kantoor om alle voorschriften en de bouwmogelijkheden te bespreken.

 

-  In woonproject De Klingerie zijn er nog verschillende bouwgronden te koop voor zowel halfopen als open bebouwingen, neem contact op voor meer informatie. -

 

Finances

Disponibilité
À l’acte

Bâtiment

Type de propriété
Terrain
Sous-type
Terrain
Type de bâtiments
Ouvert

Terrain

Surface de la parcelle
477 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Énergie

Certificat d’inspection de l’électricité
Non

Urbanisme

Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Permis de construire
Non
Permis de lotissement
Oui

Localité

Juliana Balstraat, 9170 De Klinge

185.605 EUR

Localité

Juliana Balstraat
9170 De Klinge

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires