Commercial à vendre à Berlare

224 635 €
126
126
Description

Nieuwbouw KMO-units te koop vanaf 90 m² tot 184 m² in Berlare

Kwaliteitsvolle nieuwbouw KMO-unit met een oppervlakte van 126 m². De unit maakt deel uit van een nieuw KMO-project "Saros-park" bestaande uit 25 KMO-units te koop met oppervlaktes tussen 90 m² en 184 m² (eventueel samen te voegen tot grotere entiteiten), het park biedt een moderne en duurzame infrastructuur.
De ruimte beschikt over een totale hoogte van 6m en wordt opgebouwd uit een staalconstructie, in combinatie met een betonplint en geïsoleerde sandwichpanelen. De loodsen zijn toegankelijk via een automatische sectionale poort met afzonderlijke toegangsdeur. Daarnaast is elke unit uitgerust met lichtstraten en een rookluik, polybetonvloer en een geïsoleerd dak.
Bij elke unit is parking voorzien en de mogelijkheid om extra parkeerplaats aan te kopen.Verwachte oplevering Q1 2027.

Heeft u interesse of wenst u graag meer details over dit aanbod? Neem contact op met Gill voor meer info, plannen en lastenboek via het nummer 09 219 90 30.

Finances

Ventes sous régime de TVA
Oui

Bâtiment

Type de propriété
Commercial
Sous-type
Bâtiment industriel
Surface
126 m²

Terrain

Surface de la parcelle
126 m²
Affectation urbanistique
Zone industrielle pour les entreprises artisanales ou zones pour PME

Aménagement

Nombre de chambres
0
Nombre de salles de bain
0
Nombre de toilettes
0

Confort

Ascenseur
Non
Raccordement électrique
Oui
Raccordement aux égouts
Oui

Énergie

Niveau E
0
Type de vitrage
Double vitrage
Certificat d’inspection de l’électricité
Oui, non conforme

Urbanisme

G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)
P(arcelle)-score
A (pas d’inondation modélisée)

Localité

Sarosstraat 16, 9290 Berlare

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires