Scoop: Maison à vendre à Alost avec 3 chambres
Description
Deze halfopen bebouwing beschikt op het gelijkvloers over een ruime inkomhal met gastentoilet en vestiaire. Aansluitend bevindt zich de lichtrijke woonkamer met gezellige haard, gevolgd door de volledig ingerichte open keuken. Verder is er op het gelijkvloers ook een praktische berging/wasplaats.
Op de eerste verdieping bevinden zich de badkamer (inloopdouche, ligbad en dubbele lavabo), een apart toilet, drie volwaardige slaapkamers en een extra bureau dat ook ideaal is als kinderkamer. Via een valluik is er toegang tot de ruime zolder, die nog kan worden ingericht als bijkomende slaapkamer of eventueel kan worden opgesplitst.
De woonkamer geeft uit op het ruime terras en de tuin met zuidwestelijke oriëntatie. Bovendien is er een zwembad en is de tuin toegankelijk via de zijkant van de woning.
Vooraan bevindt zich de oprit met plaats voor drie wagens, die tevens toegang biedt tot de inpandige garage.
Deze woning werd met zorg afgewerkt en is voorzien van onder meer hoogrendementsbeglazing, centrale verwarming op aardgas (condenserende ketel), zonnepanelen, een gunstig EPC en conforme elektriciteit. Ontdek alle troeven alvast via de virtuele rondleiding!
Gelegen op wandelafstand van het centrum van Nieuwerkerken, met scholen, winkels en sportcentrum in de nabijheid. Ook Mere, Aalst en station Ede bevinden zich op slechts een boogscheut. Bovendien is er een vlotte aansluiting met de E40 (Brussel – Gent).
Voor meer info of een bezoek, contacteer June via june@immotijl.be of bel 0486 17 07 61.
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Papestraat 15, 9320 Alost449.000 EUR
Localité
Papestraat 15
9320 Alost
















