Maison à vendre à Zottegem avec 2 chambres

152
472
2
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
In Velzeke, deelgemeente van Zottegem, situeert zich deze leuke starterswoning. Gelegen nabij handelszaken en op slechts enkele minuten van het centrum van Zottegem.

Bij het betreden van de woning komt u in de woonkamer met eetplaats. Aansluitend is er de uitgeruste keuken met gaskookfornuis en zicht op terras en tuin.

Verder is er op het gelijkvloers een praktische berging en een eerste badkamer met inloopdouche en toilet.

Op het eerste verdiep zijn er 2 volwaardige slaapkamers, één kleinere (eventueel bureau, dressing of kinderkamer) en een tweede badkamer met ligbad, wastafel en toilet.

Tot slot geniet dit pand van een ruime oprit voor meerdere wagens met geautomatiseerde poort, een ruim terras en leuke tuin met zicht op velden.

Heeft deze woning uw interesse opgewekt? Neem dan zeker contact op en plan uw bezoek in op het bezoekmoment.

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
152 m²

Terrain

Surface de la parcelle
472 m²
Jardin
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
13 m²; 13 m²
Nombre de salles de bain
2

Énergie

Numéro du rapport PEB
in aanvraag

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Permis de construire
Non
Permis de lotissement
Non

Localité

Opstalstraat 43, 9620 Zottegem

275.000 EUR

Localité

Opstalstraat 43
9620 Zottegem

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires