Maison à vendre à Zottegem avec 3 chambres

961
3
1
Description

Energiezuinige woning te koop met personalisatie in de afwerking

In opdracht van GhimmoHuysman bouwt Huysman Bouw deze luxueuze villa op een zuidoost georiënteerd perceel van 961m2. De woning is gelegen in St-Goriks met zicht op de Zwalmvallei.

De villa wordt gekenmerkt door een strak moderne en minimalistische architectuur. De uitgekiende materialen zorgen voor een luxueuze én tijdloze uitstraling. Dankzij een slimme indeling geniet je maximaal van alle ruimtes. De grote glaspartijen bieden een perfecte connectie met de zuidoost georiënteerde tuin.

Op het gelijkvloers is er een inkomhal met gastentoilet, een lichtrijke leefruimte met open keuken, een praktische wasplaats/bijkeuken en een garage. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers waarvan 1 master bedroom met dressing, een grote badkamer met bad en douche en een berging.

De woning staat reeds wind-en waterdicht gebouwd en wordt afgewerkt binnen de 8 maand na het maken van alle afwerkingskeuzes. 

Meer info? Contacteer onze bouwadviseur Ewout op 0497 588 888 of mail naar ewout@huysmanbouw.be  

Finances

Ventes sous régime de TVA
Oui
Valeur du terrain
180.000 €

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Nouveau bâtiment
Oui

Terrain

Surface de la parcelle
961 m²
Jardin
Oui
Orientation jardin
Sud-est

Aménagement

Nombre de chambres
3
Dressing
Oui
Nombre de salles de bain
1

Confort

Ascenseur
Non

Énergie

Niveau E
0
Certificat d’inspection de l’électricité
Oui, non conforme

Urbanisme

Permis de lotissement
Non
Droit de préemption
Non
Patrimoine protégé
Non

Localité

Traveins, 9620 Zottegem

428.696 EUR

Localité

Traveins
9620 Zottegem

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires