Maison à vendre à Astene avec 4 chambres

1 090 000 €
Est-ce faisable pour vous?
BEPCB
385
1.008
4
2
Description

Bijzonder ruime (385 m²) en instapklare villa rustig gelegen in Astene

Bijzonder ruime en instapklare villa gelegen op een perceel van 1.008 m² in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving in Astene.
 
Gelegen op een absolute toplocatie, op slechts 300 meter van de Leie en dicht bij natuurgebied biedt deze vrijstaande woning met een bruto vloeroppervlakte van maar liefst 385 m² een zeldzame combinatie van ruimte en rust. 
 
De woning biedt alle comfort met o.m een ruime inkomhal, een lichtrijke leefruimte, een volledig geïnstalleerde keuken (met Miele toestellen), een praktische bijkeuken/wasplaats, een bureauruimte op het gelijkvloers, drie slaapkamers en twee volwaardige badkamers. Extra troeven zijn de parkeermogelijkheid op het terrein, de elektrische laadpaal en de dubbele garage. Met beperkte inspanningen kan er een vierde slaapkamer gecreëerd worden. 
 
De combinatie van een gunstige oriëntatie, overvloedig daglicht en de vele ingemaakte kasten zorgt voor een warme en aangename woonsfeer.
 
Kortom, de ideale woning voor gezinnen of koppels die graag ruim en instapklaar wensen te wonen.

Finances

Revenu cadastral
1.839 €

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Villa
Surface
385 m²

Terrain

Surface de la parcelle
1.008 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Orientation jardin
Sud-est

Aménagement

Nombre de chambres
4
Nombre de salles de bain
2
Type de cuisines
Cuisine finie; Cuisine américaine

Confort

Ascenseur
Non
Alarme
Oui
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
190
Classe énergétique
B
Niveau E
0

Urbanisme

Droit de préemption
Non
G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)
P(arcelle)-score
A (pas d’inondation modélisée)

Localité

Karperstraat 25, 9800 Astene

1.090.000 EUR

Localité

Karperstraat 25
9800 Astene

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires