Scoop: Appartement à vendre à Anvers avec 3 chambres
Description
Ligging:
Vrij rustig appartement op de 1° verdieping in een gebouw met lift, gelegen quasi in het Bisschopenhofpark en op wandelafstand van de groenzone Bremweide.
Indeling:
Het appartement omvat een inkomhal met veiligheidsdeur en videofoon, een ruime L-vormige woonkamer (37 m²) op laminaat, een ingerichte keuken met aansluitend een overdekt terras met een praktische bergkast. De badkamer is voorzien van een ligbad en aansluiting voor een wasmachine, in de hal is er een apart toilet.
Het appartement heeft 3 slaapkamers allen met laminaatvloer en nieuwe ramen met hoogrendementsglas (2 slaapkamers hebben een eigen balkonterrasje)
In de kelder van het gebouw is er een individuele berging en is er ook een autostaanplaats beschikbaar (+ € 16.000)
Technische kenmerken:
EPC Label B (geen renovatieplicht), nieuwe pvc ramen (2021) met hoogrendementsglas, nieuwe condensatieketel op aardgas, dak gebouw geïsoleerd
Finances
Bâtiment
Aménagement
Énergie
Urbanisme
Localité
Maria de Heeltstraat 2, 2100 AnversEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















