Apartment for sale in Antwerp with 2 bedrooms
Description
Op de 23ste verdieping van de iconische Zuiderzicht-toren aan de Léon Stynenstraat 70 biedt dit hoekappartement een zeldzaam panorama over de skyline van Antwerpen en de Schelde. In het groene Nieuw Zuid, woon je hoog, licht en rustig met de stad als decor.
Het appartement van 80 m² (EPC A) opent zich naar een groot hoekterras van 24 m². Als hoekwoning vangt het de hele dag zon. Grote glaspartijen laten het licht diep binnenstromen en verbinden woonkamer, keuken en terras tot één geheel. Het terras is geen extraatje, maar een volwaardige tweede leefruimte.
De indeling is helder en comfortabel: een lichtrijke leefruimte met open keuken, twee slaapkamers en één badkamer met inloopdouche en lavabomeubel. Alles is afgestemd op duurzaam, eigentijds wonen in een architecturaal sterk gebouw met lift en de levendigheid van het Zuid op wandelafstand.
Er is ook een mogelijkheid om de parkeerplaats bij aan te kopen aan 50.000 euro. Makkelijk en dicht bij de lift.
Een uitzonderlijke woonst voor de snelle beslisser.
Bijzonderheden:
- EPC A
- Elektriciteit conform
- Lage vaste kosten
- Asbestvrij
- Parking optioneel bij aan te kopen aan 50.000 euro
Financial
Building
Terrain
Location
Layout
Comfort
Energy
Urban planning
Location
Léon Stynenstraat 70 23.01, 2000 Antwerp695.000 EUR
Léon Stynenstraat 70 23.01
2000 Antwerp
Is this feasible for you?
Quickly check your feasibility
Strengthen your offer with a feasibility certificate
Feeling confident? Request your personal feasibility certificate from KBC, include it with your offer and show the seller that your offer is financially sound. This way, you can stay one step ahead of other house hunters.
Calculate your personalised home credit
Every situation is different. Simulate yours in detail, with no obligation, and find out straight away whether you qualify for a personal feasibility certificate from KBC.














