Scoop: Apartment for sale in Antwerp with 2 bedrooms

Ann Salenspad 21 3062000 Antwerp
85 m²
5.723 m²
2
1
Garage / Parking space
Terrace
AEPCA
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Op de legendarische site van de voormalige Zillion staat vandaag The Residence. En daar vind je dit instapklare appartement met een uitzicht waar je elke dag opnieuw blij van wordt: frontaal zicht op het groen, in alle rust. En als extra troeft? Het appartement heeft aan beide kanten een terras.

Licht, ruimte en een fantastisch zicht op groen

De royale leefruimte baadt in het licht en heeft een mooie houten visgraatparket op vloerverwarming. Grote ramen geven uit op het groen, terwijl het inpandige, zuidgerichte terras er mooi op aansluit. De ideale plek voor een apero in de zon.

De open keuken vormt één geheel met de leefruimte en is volledig uitgerust met AEG-toestellen. Aan kastruimte is er alvast geen gebrek, waardoor je alles netjes kan opbergen.

Een rustige plek om te slapen

De hoofdslaapkamer ligt aan de achterkant van het appartement. De tweede slaapkamer doet vandaag dienst als dressing, maar kan uiteraard ook perfect als slaapkamer of bureau gebruikt worden.

Vanuit beide kamers stap je zo het tweede terras op. Hier pik je 's ochtends de eerste zon mee en kijk je uit over de daktuin.

Badkamer én wasberging

De ruime badkamer sluit aan op de hoofdslaapkamer en is praktisch ingericht met een douche én een bad. De aansluiting voor wasmachine en droogkast zit netjes weggewerkt achter de badkamerdeur, samen met extra opbergruimte. Zo zijn je blijven de toestellen en spullen uit het zicht. Op de gang is er een apart toilet.

Comfortabel wonen, midden in het Zuid

Met een EPC-label A, aansluiting op het warmtenet en een houten vloer zit je hier goed qua comfort, charme én energiezuinigheid. Ook qua ligging laat er weinig te wensen over. Het Zuidpark, Colruyt als onderbuur, Carrefour, de kaaien, Marnixplaats en tal van leuke adressen liggen op wandelafstand. De op- en afritten zijn vlakbij en ook de afgesloten fietsenstalling met fietslift is mooi meegenomen.

Voor de wagen is er op niveau -2 een autostaanplaats die mee wordt aangekocht voor €40.000.

Interesse? Mail naar antwerpen@ugly.be

Financial

Price
510.000 €
Sales under VAT system
No
Cadastral income
1.030 €

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
85 m²

Terrain

Plot size
5.723 m²
Most recent urban destination
Residential area

Location

Surroundings / neighbourhood
Residential area; Residential area
Public transport nearby
Yes
Distance to public transport
50 m

Layout

Number of bedrooms
2
Surface bedrooms
11,5 m²; 7,5 m²; 11,5 m²; 7,5 m²
Number of bathrooms
1

Comfort

Videophone
Yes
Lift
Yes
Furnished
No

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
52
EPC label
A
Double glazing
Yes

Urban planning

Summons
No
Building permit
Yes
Subdivision permit
No

Location

Ann Salenspad 21 306, 2000 Antwerp

510.000 EUR

Ann Salenspad 21 306
2000 Antwerp

Is this feasible for you?

With the expert advice of
1

Quickly check your feasibility

Minimal personal contribution
-EUR
Monthly payments
-EUR/month
Interest rate
- %
APR
- %
Total loan amount
- EUR
Total amount to be repaid
- EUR
With the expert advice of
2

Strengthen your offer with a feasibility certificate

Feeling confident? Request your personal feasibility certificate from KBC, include it with your offer and show the seller that your offer is financially sound. This way, you can stay one step ahead of other house hunters.

Increase your chances of buying
With the expert advice of
3

Calculate your personalised home credit

Every situation is different. Simulate yours in detail, with no obligation, and find out straight away whether you qualify for a personal feasibility certificate from KBC.

Discover your personalised home credit

Also interesting for you

View similar properties