House for sale in Antwerp with 7 bedrooms

CEPCC
500
410
7
6
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Verborgen parel met ca.500m² bewoonbare oppervlakte en 410m² grond, vlakbij het Stadspark van Antwerpen met zes suites, een lift, een tuin met maximale privacy en wel 9 tot 12 parkeerplaatsen in het naastgelegen perceel van 467m².

Voormalig boutique hotel met veel daglicht. Een uiterst charmante 3 gevel woning met zes ruime suites en een zolderkamer, gezellige salon met klasse volle lambrisering, royale eetkamer, leefkeuken met eiland en aanpalend bureau met zicht op de tuin van ca 266m². Het souterrain is bewoonbaar en omvat een ontbijtkamer (waar ook technieken klaar zitten om een bijkomende grote keuken te maken), een 2de kleine keuken en een ruime hobbykamer met directe toegang tot de tuin. De zuidgeoriënteerde tuin biedt veel privacy waar het heerlijk vertoeven is.

Praktisch: De woning is vergund door de brandweer i.v.m. de hotelfaciliteiten. De naastgelegen parking met automatische poort is in erfpacht voor 30 jaar + aansluitend 20 jaar recht van overpad. De private tuin is tevens via de parking toegankelijk. De woning is in zijn geheel verhuurd tot eind 2025. Overname van het meubilair is bespreekbaar.

Aanvullende informatie: Tijdens de grondige renovatie in 2011 is er rekening gehouden met een multifunctionele invulling; Het gebouw is in gebruik als gezinswoning en tevens ingericht als boutique hotel. Er is voor dit pand een stedenbouwkundige vergunning uitgereikt voor drie appartementen. Hier is tijdens de renovatie alvast rekening mee gehouden.

Financial

Cadastral income
2.564 €
Cadastral info
Antwerpen, 6, F, 1209/00E005
Availability
To be agreed

Building

Type of property
House
Subtype
House
Surface
500 m²

Terrain

Plot size
410 m²
Most recent urban destination
Residential area
Garden
Yes

Location

Public transport nearby
Yes
Motorway nearby
Yes

Layout

Number of bedrooms
7
Number of bathrooms
6
Kitchen
Yes

Comfort

Electricity connection
Yes
Gas connection
Yes
Water connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
255
EPC label
C
Unique code EPC
20190411-0002149262-RES-2

Urban planning

Summons
No judicial remedial or administrative measure imposed
Building permit
Yes
Subdivision permit
No

Media & downloads

Video
https://youtube.com/shorts/FZNw6Nnzn2Q?feature=share

2.196.000 EUR

Location


2018 Antwerp

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties