House for sale in Antwerp with 5 bedrooms
Description
Subliem herenhuis in Neo-Lodewijk XVI-stijl – Architect Edward Van Not, 1912
Unieke kans om te wonen in een stuk geschiedenis aan de Jan van Rijswijcklaan, Antwerpen. Dit statige herenhuis met symmetrische gevel, sierlijke ornamenten en hoge plafonds ademt grandeur en verfijning.
De royale leefruimtes met authentieke parketvloeren, marmeren open haard en grote raampartijen creëren een lichte, elegante sfeer. De ruime leefkeuken met natuurstenen vloer is uitgerust met een Lacanche gasfornuis met teppanyaki-plaat, oven, magnetron, afzuigkap, koelkast met vriesvak en ingebouwde koffiemachine. Vanuit de keuken heeft u zicht en toegang tot de uitzonderlijke, onderhoudsvriendelijke stadstuin met uniek zicht op groen (Hertogenpark)
Op de tussenverdieping bevindt zich een cosy tv-ruimte met bar en toegang tot een groot betegeld terras (ca. 45 m²). Het huis telt meerdere slaapkamers, waaronder 2 master ensuites met dressing en luxe marmeren badkamers. Daarnaast zijn er 4 extra slaapkamers, waarvan twee met eigen badkamer, en nog een extra terras.
Bijzonderheden:
- Terrassen en ramen achtergevel vernieuwd in 2023
- Overal airconditioning
- Alarmsysteem verbonden met de politie
- Volledig onderkelderd met wijnkelder
- Luxueuze renovatie met topmaterialen
- Blanco elektriciteitskeuring
- Mogelijkheid tot huren van autostaanplaats en garagebox
Gelegen nabij centrum, winkels, scholen en invalswegen – perfecte combinatie van historische charme en modern comfort.
Neem contact op met REANT voor een bezichtiging: 03 283 06 06
Financial
Building
Terrain
Location
Layout
Comfort
Energy
Urban planning
Location
Jan Van Rijswijcklaan 101, 2018 Antwerp1.690.000 EUR
Location
Jan Van Rijswijcklaan 101
2018 Antwerp
















