Scoop: House for sale in Antwerp with 3 bedrooms
Description
INDELING:
We komen de woning binnen in een betegelde inkomhal. Vooraan de gelijkvloerse verdieping bevindt zich de leefruimte, deze staat in relatie tot de geïnstalleerde keuken met ontbijthoek.
De betegelde badkamer is voorzien van een douche, lavabo en toilet. Achter de keuken is een oost georiënteerde, betegelde koer.
Deze koer heeft een berging, voorzien van elektriciteit en water. De eerste verdieping heeft twee slaapkamers vooraan en eentje achteraan. Achteraan is er een ruime derde slaapkamer.
Op de zolderverdieping is er een onafgewerkte ruimte, mits aanpassing van de trap te gebruiken als volwaardige kamer.
Er is een kleine, droge kelder.
In de Brooklynstraat is er een garagebox te koop aan € 29.000.
LIGGING:
Deze woning ligt in de wijk Antwerpen-Luchtbal.
Openbaar vervoer op wandelafstand, met de auto via Noorderlaan richting stad of haven. Autostrade ontsluiting nabij.
Voor meer informatie: www.immodelaet.be
Interesse in GRATIS SCHATTING van uw eigendom? Contacteer ons! 03/644.00.88 – info@immodelaet.be
Financial
Building
Terrain
Layout
Comfort
Energy
Urban planning
Media & downloads
Location
Bostonstraat 50, 2030 Antwerp224.000 EUR
Location
Bostonstraat 50
2030 Antwerp















