Back to results

Scoop: Apartment for sale in Deurne with 2 bedrooms

CEPCC
100
2
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Ruim 2-slaapkamerappartement in Deurne (Bisschoppenhoflaan) met garagebox!

 

Prijs: € 249 000

Garagebox: € 20.000

 

Op zoek naar een ruim appartement op een gunstige locatie? Dit 2-slaapkamerappartement in de Bisschoppenhoflaan biedt je de perfecte basis, met volop mogelijkheden om het volledig naar wens in te richten – inclusief een ruime slaapkamer (21 m²) die je zelfs kunt opsplitsen om bv. een derde kamer te creëren!

 

Indeling:

Inkomhal die toegang biedt tot alle ruimtes

Lichte woonkamer waar je kunt ontspannen na een lange dag

Aparte keuken met ruimte voor al je kookkunsten

Twee slaapkamers

Badkamer en apart toilet

Zonnige terrassen voor gezellige momenten buiten

 

Ligging:

Dit appartement is gunstig gelegen, met trams en buslijnen om de hoek en op korte afstand van winkels, horeca en andere handige voorzieningen. Je hebt alles binnen handbereik!

 

Wat je moet weten:

Dak en terras: Uit het rapport van de expert blijkt dat de roofing van het dak en het houten terras aan de voorzijde in mindere staat verkeren. Dit betekent dat ze op termijn vervangen moeten worden om vochtproblemen te voorkomen. Gelukkig wordt de volledige kost van het dak (incl. isolatie) gedragen door de VME, en zelfs een deel van de ontruimingskosten wordt door de VME vergoed. Deze kosten zijn onvermijdelijk als we de waarde van het pand willen behouden.

 

Volgende stappen: Er wordt binnenkort een meetstaat opgemaakt, zodat we precies weten wat er moet gebeuren en hoeveel het zal kosten. De Bijzondere Algemene Vergadering in januari zal de uitvoering goedkeuren, met een uitvoering die waarschijnlijk rond maart/april kan starten.

 

Extra's:

Een garagebox te koop voor € 20.000, perfect voor je auto of extra opbergruimte.

Kelder voor al je opslagbehoeften.

 

Interesse?

Wil je dit appartement zelf ontdekken? Neem gerust contact op voor een bezichtiging en laat je verrassen door de mogelijkheden die dit appartement biedt!

 

 

Financial

Cadastral income
914 €
Cadastral info
0259/00W000

Building

Type of property
Apartment
Surface
100 m²
State building
Good

Terrain

Most recent urban destination
Residential area

Layout

Number of bedrooms
2
Surface bedrooms
21,06 m²; 9,61 m²
Number of bathrooms
1

Comfort

Lift
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
271
EPC label
C
Unique code EPC
20251112-0003731467-RES-1

Urban planning

Cadastral plan
Yes
Summons
No judicial remedial or administrative measure imposed
Building permit
Yes

Location

Bisschoppenhoflaan 449, 2100 Deurne

249.000 EUR

Location

Bisschoppenhoflaan 449
2100 Deurne

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties