170 m²
169 m²
3
1
DEPCD
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Sommige woningen zijn helemaal af. En andere geven je net de kans om er zelf nog iets van te maken. Deze woning in de Clara Snellingsstraat behoort met veel plezier tot die tweede categorie. Ze kan hier en daar een frisse blik en wat liefde gebruiken, maar daar krijg je dan ook heel wat voor terug: ruimte, grote kamers en een verrassend fijne tuin.

We beginnen vooraan, waar de leefruimte zich uitstrekt richting de achterzijde van de woning. Een royale ruimte waar zithoek en eettafel zonder ellebogenwerk hun plaats vinden. Kijk gerust nog even door de huidige inrichting door, een lik verf, nieuwe materialen en een goed idee of twee, en het plaatje ziet er al helemaal anders uit.

Achteraan vinden we de keuken en aansluitend de veranda. Ook hier is er nog ruimte om je eigen stempel te drukken. Openmaken, herindelen, moderniseren… aan jou de keuze.
Vanuit de keuken stap je de tuin in. En dat is niet zomaar een koertje waar je met enige moeite één tuinstoel kwijt kunt. Neen hoor: hier wacht een gezellige stadstuin van circa 85 m², met een aangename zuidoostelijke oriëntatie.
Groot genoeg voor een terras, een lange tafel vol vrienden en eventueel zelfs een klein moestuinexperiment. Maar nog steeds compact genoeg om er geen slaaf van te worden. Win-win, noemen we dat.

Op de eerste verdieping bevindt zich één grote slaapkamer en een ruime badkamer met ligbad, aparte douche en dubbele lavabo. Daarnaast is er ook nog een praktische berging/wasplaats, want hoe mooi een huis ook mag worden, ergens moet die wasmachine uiteindelijk staan.
Nog een verdieping hoger vinden we twee volwaardige slaapkamers, waardoor de woning in totaal drie mooie kamers telt.

Misschien niet meteen een woning voor wie enkel nog zijn koffers wil uitpakken en klaar. Wel eentje voor wie door de huidige afwerking heen kan kijken en zin heeft om een huis naar zijn hand te zetten.
De ruimte is er. De indeling zit goed. En die tuin? Die krijg je er als bijzonder leuke bonus bovenop.

Een tof renovatie- en opfrisproject met verrassend veel mogelijkheden.

Wg, Gvv, Gmo, Gvkr, Gn overstromingsgevoelig gebied

Financial

Sales under VAT system
No
Cadastral income
745 €
Cadastral surface
169 m²

Building

Type of property
House
Subtype
House
Surface
170 m²

Terrain

Plot size
169 m²
Most recent urban destination
Residential area

Location

Surroundings / neighbourhood
City edge; Central
Public transport nearby
Yes
Motorway nearby
Yes

Layout

Number of bedrooms
3
Number of bathrooms
1
Bathroom type
Shower and bath

Comfort

Lift
No
Gas connection
Yes
Water connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
342
EPC label
D
EPC expiry date
24-09-2036

Urban planning

Destination building
Private - single-family
Pre-emption right
No
Soil certificate
Yes

Location

Clara Snellingsstraat 120, 2100 Deurne

285.000 EUR

Clara Snellingsstraat 120
2100 Deurne

Is this feasible for you?

With the expert advice of
1

Quickly check your feasibility

Minimal personal contribution
-EUR
Monthly payments
-EUR/month
Interest rate
- %
APR
- %
Total loan amount
- EUR
Total amount to be repaid
- EUR
With the expert advice of
2

Strengthen your offer with a feasibility certificate

Feeling confident? Request your personal feasibility certificate from KBC, include it with your offer and show the seller that your offer is financially sound. This way, you can stay one step ahead of other house hunters.

Increase your chances of buying
With the expert advice of
3

Calculate your personalised home credit

Every situation is different. Simulate yours in detail, with no obligation, and find out straight away whether you qualify for a personal feasibility certificate from KBC.

Discover your personalised home credit

Also interesting for you

View similar properties