House for sale in Heist-Op-Den-Berg with 3 bedrooms

FEPCF
268
461
3
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Op een uitzonderlijke locatie in Heist-op-den-Berg bevindt zich deze te renoveren woning met 3 slaapkamers, gelegen op een perceel van 461 m². De woning geniet van een prachtige ligging op de berg in de nabijheid van winkels, eet- en drankgelegenheden, scholen en het openbaar vervoer.

We betreden de woning via de inkomhal. De lichtrijke leefruimte biedt plaats voor een gezellige zithoek en eetruimte. Aansluitend aan de leefruimte bevinden zich de keuken en de ruime, goed-georiënteerde tuin, waar u in alle rust en privacy kan genieten van het mooie weer. Op de eerste verdieping geeft de nachthal toegang tot twee ruime slaapkamers en een derde, kleinere slaapkamer. Daarnaast beschikt de woning over een ruime zolder die verder kan worden afgewerkt tot extra slaapkamer(s), wat zorgt voor tal van mogelijkheden. U beschikt ook over een ruime inpandige garage met voldoende opbergruimte.

De koper is verplicht om de woning binnen de 5 jaar na aankoop grondig energetisch te renoveren tot minimaal EPC-label D.

Dit pand vormt een uitstekende opportuniteit voor wie op zoek is naar een renovatieproject met veel potentieel in Heist-op-den-Berg. Contacteer ons voor meer informatie op 0474/78 07 73 of neem een kijkje op www.boonstravastgoed.be.

Bijzonderheden:
- 3 slaapkamers
- Perceel van 461 m²
- Uitzonderlijke ligging

Financial

Cadastral income
1.122 €

Building

Type of property
House
Subtype
House
Surface
268 m²

Terrain

Plot size
461 m²
Most recent urban destination
Residential area
Orientation garden
South

Layout

Number of bedrooms
3
Number of bathrooms
1
Type of kitchen
Finished kitchen

Comfort

Lift
No
Electricity connection
Yes
Water connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
656
EPC label
F
Unique code EPC
20210129-0002366072-RES-1

Urban planning

G-score (building score)
A (no flood modeled)
P-score (parcel score)
A (no flood modeled)
Protected heritage
Yes

Location

Bergop 1, 2220 Heist-Op-Den-Berg

429.000 EUR

Bergop 1
2220 Heist-Op-Den-Berg

12.021 - 14.288 EUR

Estimated renovation budget to achieve an EPC D rating

Is this feasible for you?

With the expert advice of
1

Quickly check your feasibility

Minimal personal contribution
-EUR
Monthly payments
-EUR/month
Interest rate
- %
APR
- %
Total loan amount
- EUR
Total amount to be repaid
- EUR
With the expert advice of
2

Strengthen your offer with a feasibility certificate

Feeling confident? Request your personal feasibility certificate from KBC, include it with your offer and show the seller that your offer is financially sound. This way, you can stay one step ahead of other house hunters.

Increase your chances of buying
With the expert advice of
3

Calculate your personalised home credit

Every situation is different. Simulate yours in detail, with no obligation, and find out straight away whether you qualify for a personal feasibility certificate from KBC.

Discover your personalised home credit

Also interesting for you

View similar properties