101 m²
130 m²
2
1
BEPCB
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
In Bergom, Herselt, bieden wij dit lichtrijke appartement aan op de tweede verdieping van een gebouw uit 2005. Met een oppervlakte van 101 m² volgens het EPC, twee slaapkamers, een terras en een lift combineert het appartement een praktische indeling met comfortabel wonen. Het pand is momenteel verhuurd aan een uitstekende huurder en is daardoor ook bijzonder interessant voor investeerders.
Je komt binnen via de inkomhal met ingemaakte kasten, die handige opbergruimte bieden voor jassen, schoenen en dagelijkse spullen. Het afzonderlijke gastentoilet vult de praktische indeling aan.
De ruime leefruimte vormt het hart van het appartement. De lichtinval en de open verbinding met de keuken zorgen voor een aangenaam ruimtelijk gevoel. Er is plaats voor zowel een gezellige zithoek als een eethoek, waardoor wonen, koken en samen tafelen mooi op elkaar aansluiten. De ingerichte keuken maakt deel uit van het geheel en laat toe om tijdens het koken contact te houden met familie of bezoek.
Aansluitend bevindt zich een afzonderlijke berging met wasplaats. Deze biedt ruimte voor de wasmachine, huishoudmateriaal en voorraad: een nuttige aanvulling op de aanwezige opbergmogelijkheden.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan één met een dressing. De tweede kamer kan naar behoefte worden ingericht als slaapkamer, logeerkamer of thuiskantoor. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche en een dubbele wastafel.
Het terras vormt een aangename buitenruimte waar je een zitje kunt inrichten en ontspannen in de openlucht. De zonneluifel biedt beschutting tegen de zon. Bovendien is er een praktische buitenberging aanwezig.
Ook technisch beschikt het appartement over verschillende troeven. De verwarming gebeurt via een individuele condenserende aardgasketel. Het recente EPC bedraagt 120 kWh/m² per jaar, goed voor energielabel B. De elektrische installatie is conform en er zijn individuele meters voor water, gas en elektriciteit. De lift maakt de tweede verdieping vlot bereikbaar.
Voor investeerders biedt de bestaande verhuring een concreet vertrekpunt. De contractuele huurprijs bedraagt €850 per maand, vermeerderd met €50 forfaitaire gemeenschappelijke kosten. De negenjarige huurovereenkomst ging in op 7 november 2025. De combinatie van een uitstekende huurder, een praktische indeling en een gunstig EPC-label maakt dit appartement een interessante vastgoedbelegging.
 

Financial

Cadastral income
983 €

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
101 m²

Terrain

Plot size
130 m²
Most recent urban destination
Residential area

Layout

Number of bedrooms
2
Number of bathrooms
1
Type of kitchen
Finished kitchen

Comfort

Lift
Yes
Electricity connection
Yes
Gas connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
120
EPC label
B
Unique code EPC
20260910-0003951440-RES-1

Urban planning

Subdivision permit
No
Pre-emption right
No
G-score (building score)
A (no flood modeled)

Location

Diestsebaan 31 2/2, 2230 Herselt

279.000 EUR

Diestsebaan 31 2/2
2230 Herselt

Is this feasible for you?

With the expert advice of
1

Quickly check your feasibility

Minimal personal contribution
-EUR
Monthly payments
-EUR/month
Interest rate
- %
APR
- %
Total loan amount
- EUR
Total amount to be repaid
- EUR
With the expert advice of
2

Strengthen your offer with a feasibility certificate

Feeling confident? Request your personal feasibility certificate from KBC, include it with your offer and show the seller that your offer is financially sound. This way, you can stay one step ahead of other house hunters.

Increase your chances of buying
With the expert advice of
3

Calculate your personalised home credit

Every situation is different. Simulate yours in detail, with no obligation, and find out straight away whether you qualify for a personal feasibility certificate from KBC.

Discover your personalised home credit

Also interesting for you

View similar properties