Back to results

Scoop: Apartment for sale in Geel with 2 bedrooms

Laar 66 7, 2440 Geel
AEPCA
119
2
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Recent appartement met 2 slaapkamers, terras, ondergrondse autostaanplaats en 1 kelderberging. EPC: label A (17 kWh/m²). Elektriciteit conform.

Ligging: Centraal gelegen dichtbij het centrum van Geel, met winkels, horeca, scholen… op wandelafstand.

Indeling: inkomhal, leefruimte met open keuken, berging, nachthal, gastentoilet, 2 slaapkamers, badkamer, terras. -1: autostaanplaats en kelderberging.

Omschrijving: Dit recent en energiezuinig appartement met bouwjaar 2024 is gelegen op de eerste verdieping aan de achterkant van het gebouw. U betreedt het appartement via de inkomhal. De leefruimte met open keuken geniet van veel natuurlijke lichtinval door de grote raampartijen die voorzien zijn van vliegenramen. De keuken is hoogwaardig afgewerkt. Aansluitend aan de keuken bevindt zich de technische berging waar aansluiting is voorzien voor wasmachine en droogkast.

Verder zijn er twee volwaardige slaapkamers aanwezig. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en een wastafel met extra kastruimte.

Het terras is toegankelijk via het schuifraam in de keuken. Tot slotte beschikt het appartement nog over een ondergrondse autostaanplaats (bereikbaar met lift), en een kelderberging. De autostaanplaats en kelderberging zijn inbegrepen in de vraagprijs.

Het appartement is momenteel verhuurd aan een geïndexeerde huurprijs van €896,00. Het appartement kan aangekocht worden als investering of voor eigen bewoning, mits inachtname van opzeg van de huurder bij akte, met een opzegtermijn van 6 maanden.

Bijzonderheden:
- recent appartement (Bouwjaar 2024)
- gunstig EPC
- hoogwaardig afgewerkte keuken
- ondergrondse autostaanplaats
- ruime kelderberging

Ideaal als investering of voor wie op zoek is naar een appartement met alle faciliteiten in de buurt.

Vermeldingen inzake bijzondere infoplicht: in aanvraag.

Financial

Sales under VAT system
No

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
119 m²

Layout

Number of bedrooms
2
Number of bathrooms
1
Bathroom type
Shower

Comfort

Lift
Yes
Swimming pool
No
Connection sewerage
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
17
EPC label
A
Solar panels
Yes

Urban planning

Soil certificate
Yes
G-score (building score)
B (small risk of flooding under climate change sc2050)
P-score (parcel score)
B (small risk of flooding under climate change sc2050)

Location

Laar 66 7, 2440 Geel

385.000 EUR

Laar 66 7
2440 Geel

Is this feasible for you?

With the expert advice of
1

Quickly check your feasibility

Minimal personal contribution
-EUR
Monthly payments
-EUR/month
Interest rate
- %
APR
- %
Total loan amount
- EUR
Total amount to be repaid
- EUR
With the expert advice of
2

Strengthen your offer with a feasibility certificate

Feeling confident? Request your personal feasibility certificate from KBC, include it with your offer and show the seller that your offer is financially sound. This way, you can stay one step ahead of other house hunters.

Increase your chances of buying
With the expert advice of
3

Calculate your personalised home credit

Every situation is different. Simulate yours in detail, with no obligation, and find out straight away whether you qualify for a personal feasibility certificate from KBC.

Discover your personalised home credit

Also interesting for you

View similar properties