Scoop: Apartment for sale in Berlaar with 1 bedroom
Description
Interesse in dit pand? Neem voor bijkomende informatie of het maken van een afspraak rechtstreeks contact op met Julie Meyers via +32 472 36 86 54 of julie.meyers@copandi.be.
Dit op te frissen appartement is gelegen in een kleinschalig gebouw met slechts twee appartementen en biedt een aangename combinatie van ruimte, licht en praktische voorzieningen.
Via de gemeenschappelijke inkomhal komen we binnen in de ruime leefruimte. Dankzij de vele ramen geniet deze ruimte van een aangename natuurlijke lichtinval. Aansluitend bevindt zich de keuken, uitgerust met een spoelbak, elektrisch kookvuur met dampkap, koelkast en oven.
Verder beschikt het appartement over zowel een kleine als een ruime berging. De grote berging wordt momenteel ingericht als extra slaapkamer en biedt hierdoor een veelzijdige gebruiksmogelijkheid.
De badkamer is voorzien van een ligbad, aparte douche, dubbele lavabo en toilet. Vanuit de badkamer is er rechtstreeks toegang tot de slaapkamer.
Achteraan het appartement bevindt zich een veranda, een aangename extra ruimte die uitgeeft op de tuin. De tuin biedt bovendien toegang tot een garage achteraan het perceel. Deze garage is bereikbaar via een servitudeweg.
✅ Kleinschalig gebouw
✅ Tuin
✅ Ruime en lichtrijke leefruimte
✅ Appartement met potentieel
✅ Geen gemeenschappelijke kosten
Financial
Building
Terrain
Layout
Comfort
Energy
Urban planning
Location
Stationsstraat 129 1, 2590 Berlaar189.000 EUR
Stationsstraat 129 1
2590 Berlaar
Is this feasible for you?
Quickly check your feasibility
Strengthen your offer with a feasibility certificate
Feeling confident? Request your personal feasibility certificate from KBC, include it with your offer and show the seller that your offer is financially sound. This way, you can stay one step ahead of other house hunters.
Calculate your personalised home credit
Every situation is different. Simulate yours in detail, with no obligation, and find out straight away whether you qualify for a personal feasibility certificate from KBC.















