Description
Winkelruimte met AAA-ligging in de Bruul – Mechelen
Deze handelsruimte bevindt zich op een absolute toplocatie in de drukste winkelstraat van Mechelen, de Bruul. Dankzij de uitstekende zichtbaarheid en hoge passage is dit de ideale plek om een succesvolle zaak uit te bouwen.
De winkel beschikt over een totale oppervlakte van 230 m² en biedt:
• Een zonnig gelijkvloers met een plafondhoogte tot 5 meter, ideaal voor een open en uitnodigende presentatie van uw producten.
• Een praktische eerste verdieping, die kan dienen als extra winkelruimte of bureau.
• Een ruime kelderverdieping, perfect voor stockage en logistiek.
Daarnaast is de winkel gelegen in de galerij ‘Bruulcenter’, wat zorgt voor extra aantrekkingskracht.
Financiële gegevens
• Huidige huuropbrengst: € 2.500/maand
• Maandelijkse lasten: € 80,00 per maand
Technische kenmerken : Enkel en dubbele beglazing in hout, elektrische verwarming, sanitaire voorzieningen aanwezig.
EPC voor niet-residentiële eenheden: label X (onbepaald)
Met zijn AAA-ligging, royale oppervlakte en sterke verhuuropbrengst is dit pand een bijzonder aantrekkelijke opportuniteit, zowel voor investeerders als ondernemers.
Geïnteresseerd om hier uw eigen zaak te starten? Aarzel dan niet om ons te contacteren via Lex@bauwensvastgoed.be














