Apartment for sale in Boom with 3 bedrooms
Description
Zeer gunstige nieuwe voorwaarden!
Bezoek de appartementen tijdens de opendeurdag op zaterdag 20 juni van 11u tot 13u. Vrij bezoek, zonder afspraak. Past dit moment niet? Dan is een bezoek op afspraak uiteraard ook mogelijk.
De vermelde prijzen is inclusief autostaanplaats en kelderberging.
Welkom in ParkView, een eigentijds woonproject op een historische plek in het hart van Boom. Op de voormalige steenbakkerijsite, vlak bij de Schorre en de Rupel, groeit een levendige nieuwe buurt uit de grond. Hier combineer je het beste van twee werelden: wonen in het groen én op wandelafstand van winkels, horeca, openbaar vervoer en het gezellige parkplein van Boom.
ParkView bestaat uit vier karaktervolle woonvolumes “SilverTop, Little Brick, Grand Brick en The Factory” elk met een eigen identiteit, maar met een gedeelde visie op hedendaags wonen: comfortabel, energiezuinig en architecturaal doordacht.
De mix van appartementen speelt in op verschillende levensstijlen: van starters tot gezinnen, van investeerders tot wie compacter maar kwaliteitsvol wil wonen. Denk: open leefruimtes, veel licht, private terrassen, duurzame technieken zoals zonnepanelen en ventilatie type C, en een ondergrondse parking met laadmogelijkheden.
Of je nu houdt van urban vibes of net van rust en natuur, ParkView brengt het samen op één plek, met het park voor de deur, het station om de hoek, en de stad op een boogscheut.
Benieuwd hoe het voelt om hier te wonen?
Ontdek de beschikbare appartementen en plan je bezoek. Welkom in ParkView!
Financial
Building
Terrain
Location
Layout
Comfort
Energy
Urban planning
Location
Marcella Van den Brilplein 8 01.2, 2850 BoomIs this affordable for you?
Prefer a tailor-made proposal?
Tell us more about your project and your personal situation and KBC will calculate your personal interest rate. You will receive immediate feedback on whether your loan is feasible and you can complete your application completely digitally. Even if you are not a KBC customer.















