Back to results

Scoop: House for sale in Schoten with 3 bedrooms

BEPCB
240
491
3
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Nabij het Cogelspark en met uitstekende locatie nabij invalswegen naar Antwerpen bieden wij u deze statige woning met uitermate brede karaktervolle gevel van 8.00m.

Deze oerdegelijke constructieve woning (bouwjaar 1996) op een perceel van ca. 491m² beschikt over een aanzienlijke bewoonbare oppervlakte van ca. 240m² inclusief inpandige garage (met oprit) en onafgewerkte zolder. Achteraan bevinden zich de leefruimte en grote open ingerichte keuken met zicht en doorgang naar de grote zuidelijk georiënteerde tuin met open zicht.

Op de bovenverdiepingen zijn er 2 ruime kinderkamers en de grote ouderlijke slaapkamer als ook de ruime ingerichte badkamer.

De zolderverdieping biedt nog tal van mogelijkheden en kan mits afwerken nog makkelijk ingedeeld worden in 2 extra slaapkamers en douchekamer.

Verder beschikt deze woning over een zeer gunstig EPC label B en een conform keuringsrapport elektrische installatie waardoor u mits eventuele kleine accenten en schilderwerken hier uw eigen thuis van kan maken.

Boek snel een afspraak en kom dus zeker niet TE LAET!

 

 

Financial

Cadastral income
1.328 €
Cadastral info
0647/00L000
Availability
From deed

Building

Type of property
House
Subtype
House
Surface
240 m²

Terrain

Plot size
491 m²
Most recent urban destination
Residential area
Plot width
8 m

Layout

Number of bedrooms
3
Number of bathrooms
1
Number of toilets
2

Comfort

Gas connection
Yes
Water connection
Yes
Telephone
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
145
EPC label
B
Unique code EPC
20211212-0002508553-RES-2

Urban planning

Cadastral plan
Yes
Summons
No judicial remedial or administrative measure imposed
Building permit
Yes

Location

Deuzeldlaan 43, 2900 Schoten

515.000 EUR

Location

Deuzeldlaan 43
2900 Schoten

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties