Scoop: House for sale in Essen with 4 bedrooms
Description
Gelegen te Heikant - Essen een woning met potentieel en enkele uitzonderlijke pluspunten.
Locatie: Op wandelafstand van het station, sportpark, het centrum Essen en nabij de Nederlandse grens.
Gevoel van vrijstaand wonen: Opgetrokken als halfopen bebouwing maar doordat de oprit het gelijkvloers scheidt van de buren krijg je het gevoel en comfort van vrijstaand wonen.
Makkelijke uitbreidingsmogelijkheid: De bewoonbare oppervlakte is ca. 167m². Met een zolder die afgewerkt kan worden tot een extra ruimte van 24m².
Veel potentieel: Optrekken van de woonkamer en verplaatsen van de trap kan u nog meer leefcomfort bieden.
Huidige indeling
Inkomhal ca. 9m² met ingemaakte kasten. Woonkamer ca. 47m², op houten vloer en voorzien van een open haard. Een bureaukamer van ca. 15m². De achterinkomhal met toilet en douche/wasplaats ca. 13m². Een keuken achterin van ca. 5m².
Op de verdieping drie ruime slaapkamers van ca. 15m², 15m² en 18m². De zolderkamer van 24m² biedt mogelijkheden tot dressing of speelkamer. De badkamer is gerenoveerd in 2023 en voorzien van inloopdouche, lavabo en toilet, handige veluxdakraam en ingebouwde spotjes.
Het dak is geïsoleerd en dakramen geplaatst in 2023.
Tuin
Een natuurlijk ontwikkelde tuin van meer dan 1000m².
Garage
Op de perceelgrens een garage van 44m² een mooie extra troef voor autoliefhebbers of waar hobby-tuiniers extra materiaal kunnen stockeren.
Deze garage is gebouwd in 1966. Waarbij een herstelvordering is opgelegd, met huidige status: Hersteld.
De oprit rechts van de woning met 3,3 meter breed, overdekt en afgeschermd met een poort is een leuke uitbreiding van het aantal autostaanplaatsen.
Kortom, een mogelijkheid voor grotere en nieuw-samengestelde gezinnen of jonge koppels die een gezellige thuis zoeken.
Potentieel
De herindeling zoals wij deze voorstellen is gezien de houten structuur relatief eenvoudig te realiseren en vormt het huis om tot een prachtige, comfortabele en tijdloze gezinswoning. Waarbij drie volwaardige slaapkamers voorzien worden van een dressing of extra opbergruimte. Het verplaatsen van de trap zorgt op het gelijkvloers voor het opentrekken van de ruimte en op de verdieping voor een uitbreiding van de badkamer en de mogelijkheid om het toilet apart te voerzien. Bijkomend ontstaat zo nog een aparte wasplaats of ruimte om vrij in te delen.
Wilt u zelf de mogelijkheden komen bekijken en afstemmen of uw dromen hier waargemaakt kunnen worden?
Maak uw afspraak via wuustwezel@immopoint.be of 03 240 11 99
Building
Terrain
Layout
Energy
Urban planning
Location
Heikantlaan 19, 2910 Essen425.000 EUR
Heikantlaan 19
2910 Essen
Is this affordable for you?
Prefer a tailor-made proposal?
Tell us more about your project and your personal situation and KBC will calculate your personal interest rate. You will receive immediate feedback on whether your loan is feasible and you can complete your application completely digitally. Even if you are not a KBC customer.















