Scoop: Commercial for sale in Stabroek
€349,000
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Dit mooi en goed gelegen pand is momenteel voorzien als kantoor maar kan ook ingericht worden als winkelruimte met vitrine.
De gevelbreedte is 5 meter maar het pand verbreed na ca. 4 meter naar 6,5 meter (zie plan bijgevoegd bij de foto's).
Het is een heel verzorgd pand en heeft een gepolierde zwarte vloer, glazen wanden scheiden de kantoorruimten. Vooraan is een technische ruimte met uitgebreid alarmsysteem.
Momenteel zijn er 4 kantoren voorzien van kantoormeubilair.
De keuken is gelegen aan de tuinzijde zodat je samen met collega's gezellig kan lunchen in de tuin. Er is eveneens een tuinhuis.
In principe is het pand instapklaar.
De ligging in het centrum van Stabroek nabij de Haven en A12 is perfect voor elke activiteit zoals advocatenkantoor, kinesist, dokterspraktij, etc. ..... Wie graag een vitrine / raam wil kan deze makkelijk verwerken in de gevel.
Contacteer Vastgoed03 voor een bezoek ter plaatse! 03/568.03.03
Building
Type of property
Commercial
Subtype
Mixed-use building
Surface
112 m²
Terrain
Plot size
275 m²
Most recent urban destination
Residential area
Location
Surroundings / neighbourhood
Central
Motorway nearby
Yes
Layout
Toilet
Yes
Office
Yes
Comfort
Alarm
Yes
Armoured door
Yes
Energy
EPC label
B
Double glazing
Yes
Electricity inspection certificate
Yes, compliant
Urban planning
Convict
No
Building permit
Yes
Subdivision permit
No








