Scoop: Commercieel te koop in Stabroek
€ 349.000
Omschrijving
Kantoor/winkelruimte met tuintje
Dit mooi en goed gelegen pand is momenteel voorzien als kantoor maar kan ook ingericht worden als winkelruimte met vitrine.
De gevelbreedte is 5 meter maar het pand verbreed na ca. 4 meter naar 6,5 meter (zie plan bijgevoegd bij de foto's).
Het is een heel verzorgd pand en heeft een gepolierde zwarte vloer, glazen wanden scheiden de kantoorruimten. Vooraan is een technische ruimte met uitgebreid alarmsysteem.
Momenteel zijn er 4 kantoren voorzien van kantoormeubilair.
De keuken is gelegen aan de tuinzijde zodat je samen met collega's gezellig kan lunchen in de tuin. Er is eveneens een tuinhuis.
In principe is het pand instapklaar.
De ligging in het centrum van Stabroek nabij de Haven en A12 is perfect voor elke activiteit zoals advocatenkantoor, kinesist, dokterspraktij, etc. ..... Wie graag een vitrine / raam wil kan deze makkelijk verwerken in de gevel.
Contacteer Vastgoed03 voor een bezoek ter plaatse! 03/568.03.03
Gebouw
Type pand
Commercieel
Subtype
Gebouw voor gemengd gebruik
Bewoonbare oppervlakte
112 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
275 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Ligging
Omgeving / buurt
Centraal
Autosnelweg nabij
Ja
Indeling
Toilet
Ja
Bureau
Ja
Comfort
Alarm
Ja
Gepantserde deur
Ja
Energie
EPC-label
B
Dubbele beglazing
Ja
Keuringsattest elektriciteit
Ja, conform
Ruimtelijke ordening
Vonnissen
Nee
Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee








