House for sale in Heusden-Zolder with 5 bedrooms

CEPCC
259
1.090
5
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Bij ImmoFusion 7/7 “open huis” : klik op onze 3D-TOUR.


Ter hoogte van de Halhei in Heusden-Zolder ligt deze verrassend ruime kangoeroewoning op een riant perceel van 10a 90ca te wachten op een nieuwe eigenaar. Dankzij de rustige ligging, de uitstekende bereikbaarheid en de twee volwaardige woonunits vormt dit de ideale woonoplossing voor samenwonen met ouders, kinderen, zorgbehoevenden, of wie wonen en werken wil combineren. Het perceel is bovendien zuidoost georiënteerd, wat zorgt voor een zonnige tuin die je de hele dag energie geeft!

Binnenkomen doe je in een verzorgde woning met maar liefst 5 slaapkamers, verdeeld over twee functioneel ingerichte wooneenheden. Beide delen beschikken over een eigen ingang, eigen leefruimte, keuken en sanitaire voorzieningen. Ideaal voor wie wil samenwonen met behoud van privacy, voor co-housing, zorgwonen of het combineren van wonen en verhuur.

De leefruimtes zijn licht en aangenaam dankzij de gunstige oriëntatie. De grote tuin strekt zich mooi uit achter de woning en biedt een heerlijk gevoel van rust, privacy en buitenruimte. Perfect voor gezinnen, tuinliefhebbers of wie graag geniet van een ruime buitenomgeving.

De woning beschikt verder over voldoende parkeerplaats op eigen terrein en wordt verwarmd via centrale verwarming op mazout met een vernieuwde brander uit 2017. De woning is asbestveilig en heeft een EPC-oppervlakte van 259 m², wat de royale woonruimte nogmaals onderstreept.

De ligging is een absolute troef: een rustige woonwijk met enkel plaatselijk verkeer, en tegelijk vlakbij winkels, scholen, sportinfrastructuur, bushaltes en belangrijke invalswegen richting Hasselt, Beringen en de E313.

Ben je op zoek naar een woning waar je twee generaties comfortabel kan samenbrengen, waar privacy en zorg hand in hand gaan, en waar je geniet van een grote woonoppervlakte én een prachtige tuin? Dan is dit een unieke kans in Heusden-Zolder.

Pluspunten

- Kangoeroewoning met 2 aparte wooneenheden
- 5 slaapkamers
- Groot perceel van 10a 90ca
- Zuid-oost gerichte tuin met veel zon
- 259 m² bewoonbare oppervlakte (EPC)
- Asbestveilig
- Centrale ligging in rustige woonwijk
- CV op mazout met brander vernieuwd in 2017
- Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein
- Ideaal voor twee generaties, zorgwonen, of co-housing

Voor een bezichtiging ter plaatse of meer info, bel ons op 078/78.78.70, of kom gewoon binnen op ons kantoor, steeds welkom!

Financial

Sales under VAT system
No

Building

Type of property
House
Subtype
House
Surface
259 m²

Terrain

Plot size
1.090 m²
Most recent urban destination
Residential area
Garden
Yes

Location

Distance to public transport
500 m
Distance to motorway
1500 m

Layout

Number of bedrooms
5
Number of bathrooms
1
Bathroom type
Shower

Comfort

Lift
No
Connection sewerage
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
258
EPC label
C
Unique code EPC
20231128-0003058034-RES-1

Urban planning

Summons
No
Summons
No judicial remedial or administrative measure imposed
Subdivision permit
No

Location

Halhei 12, 3550 Heusden-Zolder

409.000 EUR

Location

Halhei 12
3550 Heusden-Zolder

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties