Apartment for sale in Ostend with 1 bedroom

73
80
1
1
Description

Residentie Sea Drive

Residentie Seadrive omvat 20 stijlvolle appartementen met 1, 2 en 3 slaapkamers, (61m2 tot 127m2) en zijn allemaal voorzien van zongerichte terrassen. Op de hoogste verdieping bevindt er zich een uniek dakappartement met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een terras van 51m2.

De residentie is gelegen op een boogscheut van het strand van Mariakerke-bad en op fiets- en wandelafstand van het centrum van Oostende, die ook vlot bereikbaar is via het openbaar vervoer.

In de Honoré Borgersstraat worden er eveneens 2 grondgebonden woningen met 2 en 3 slaapkamers en terrassen voorzien, ideaal als starterswoning of als investering.

Er zal overal gebruik gemaakt worden van alle hedendaagse en duurzame technieken zoals een warmtepompsysteem en vloerverwarming.

Er is ook een ruime fietsenstalling aanwezig en u heeft de mogelijkheid tot de aankoop van een afzonderlijke berging, staanplaatsen en garageboxen op de gelijkvloerse verdieping en – 1 verdieping.

Aarzel niet en contacteer ons voor meer informatie!

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
73,07 m²

Terrain

Plot size
80,41 m²
Most recent urban destination
Residential area

Layout

Number of bedrooms
1
Number of bathrooms
1
Number of toilets
1

Comfort

Lift
Yes

Energy

E-level
30
Electricity inspection certificate
Yes, compliant

Urban planning

Subdivision permit
No
Pre-emption right
No
Protected heritage
No

Location

Elisabethlaan 210 03.03, 8400 Ostend

279.000 EUR

Location

Elisabethlaan 210 03.03
8400 Ostend

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties