Apartment for sale in Harelbeke with 2 bedrooms

DEPCD
70
85
2
Description

🔥 Jouw Ultime Startershome! 🔥

✨ Een sfeervolle inkomhal die je meteen "thuis" laat voelen.
🍳 De leefruimte met open keuken is het kloppende hart van het appartement. Perfect voor die gezellige diner-avonden!
🛌 Een master-bedroom én een extra kamer die gebruikt kan worden al bureel,...
🚿 Een moderne badkamer met inloopdouche en een handig apart toilet.
🧺 Slimme Extra’s: Een praktische technische ruimte/wasplaats houdt alles netjes uit het zicht.
☀️Een fijne mini-buitenruimte om even een frisse neus te halen.
🚗Grote garage met plek voor wagen EN voor fietsen te stockeren. Nooit meer parkeerstress.

De Technische Details: 
🌡️ Comfort ten top: CV op aardgas én extra elektrische bijverwarming.
🪟 Kwaliteit: Dubbele beglazing met strakke aluminium frames.
🛗 Gemak: Het gebouw beschikt over een lift (ideaal voor toegang tot de kelder/CV-ruimte).
🔑 Beschikbaarheid: Vrij bij de akte!

Sommige foto's zijn met AI gemaakt voor de inrichting, dit om de mensen een beter beeld te geven wat ze ervan kunnen maken.

📞 Bezoeken op afspraak met Expert-Immo: 👉 Bel 056/705262 (optie verkoop)

Wettelijke info : 
Waterinfo : 2xA, geen natte voeten dus
Stedenbouw : Geen beschermd monument, niet op inventaris, Vergunning uitgereikt, Woongebied, Geen dagvaarding uitgebracht, Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig, Geen Verkavelingsvergunning, geen overstromingsgebied, niet gelegen in afgebakend oevergebied.
Asbest : in aanvraag.
EPC :  D-label, 400 kWh/m², Geen renovatieplicht.
Syndicuskosten : ongeveer 1330 euro per jaar, dus 111 euro per maand.

Financial

Investment real estate
Yes
Investment property
Yes
Monthly costs (€/month)
115 €

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
70 m²

Terrain

Plot size
85 m²
Orientation garden
West
Plot width
5 m

Layout

Number of bedrooms
2
Surface bedrooms
4 m²; 10 m²
Number of bathrooms
0

EPC score (kWh/(m² years))
400
EPC label
D
Unique code EPC
2025-06--21T112708.-451 (400-)

Location

Gentsestraat 11 GLV, 8530 Harelbeke

Prefer a tailor-made proposal?

Tell us more about your project and your personal situation and KBC will calculate your personal interest rate. You will receive immediate feedback on whether your loan is feasible and you can complete your application completely digitally. Even if you are not a KBC customer.

What happens to your data?

On this website, we help you estimate and apply for a loan from KBC Bank and process your personal data for KBC Bank. By clicking on the button above, you also agree that we may pass on your e-mail address or other electronic identifiers to KBC in order to follow up on our cooperation.

Representative example

For a mortgage loan with immovable destination of 170,000 euros, fully secured by a mortgage inscription, with a term of 240 months at a fixed interest rate of 5.23% and an annual percentage rate of 5.58%, you pay 240 monthly repayments of 1,132.13 euros, a loan organisation fee of 350 euros, notary public's fees of 4,324.39 euros and a total payable amount of 276,385.48 euros.