Apartment for sale in Ghent with 3 bedrooms

197
296
3
2
Description

Exclusieve penthouse op een absolute toplocatie met weids zicht over water.

Exclusieve penthouse op een absolute toplocatie met weids zicht over water.

Voor meer informatie mail naar info@carloeggermont.be 

Gelegen aan de Ferdinand Lousbergskaai vinden we deze luxueuze duplex penthouse in een kleinschalig architecturaal project met 2 exclusieve appartementen met bijzonder ruime terrassen en 3 stadswoningen omringd door groen.

Het penthouse heeft 197m2 bewoonbaar oppervlak met een privatieve lift, 3 slaapkamers, 2 badkamers en uitzonderlijk terras met een totale oppervlakte van 99 m2 waarvan het zuidwest georiënteerde terras aan de voorzijde een prachtig zicht geniet over het water van de visserij en de stad.

Dit is een exclusief project waar architectuur en hoogwaardige afwerking hoog in het vaandel worden gedragen.

De visie van de bouwpromotor: ‘high-end wonen op absolute toplocaties met bijzondere aandacht voor de persoonlijke visie van elke bewoner. Op locaties met sublieme uitzichten creëren wij projecten met een sterke architectuur en een concept dat helemaal gericht is op de woonbeleving van binnenuit. Altijd uniek, altijd anders dan anders.’

Kortom, een buitenkans voor wie op zoek is naar een unieke penthouse met hoogwaardige afwerking en royale buitenruimte met zicht in architecturaal project op een toplocatie.

Mogelijkheid tot de aankoop van een privatieve staanplaats.

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Penthouse
Surface
197 m²

Terrain

Plot size
296 m²
Most recent urban destination
Residential area with a cult., hist. and/or aesthetic value

Layout

Number of bedrooms
3
Dressing
Yes
Number of bathrooms
2

Comfort

Parlophone
Yes
Videophone
Yes
Lift
Yes

Energy

E-level
0
Electricity inspection certificate
Yes, compliant
Floor heating
Yes

Urban planning

Subdivision permit
Yes
Pre-emption right
No
As-built certificate
Yes

Location

Ferdinand Lousbergskaai 21, 9000 Ghent

1.765.000 EUR

Location

Ferdinand Lousbergskaai 21
9000 Ghent

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties