Apartment for sale in Ghent with 2 bedrooms

107
2
1
Description

Appartement met twee slaapkamers op het eerste verdiep

Dit appartement van 84m² beschikt over een eet- en leefruimte met extra hoge plafonds van 281cm en een rechtstreekse toegang tot het zonnneterras van 26 m². De woonkamer heeft een open keuken. Via de nachthal heeft u toegang tot de praktische berging, de twee slaapkamers en de badkamer voorzien van een ligbad, een dubbele lavabo en een handdoekradiator. Beide slaapkamers hebben een rechtstreekse toegang tot het riante terras met zicht op het park.

Met +7.700 m² nieuw parkgebied biedt O’Vert een thuis voor jong en oud met een gevarieerd aanbod van appartementen.

Dankzij de nieuwe Verapazbrug werd de stadsring R40 verlegd via de Afrikalaan. Dok Noord krijgt hierdoor een autoluwe kade met een tram en heel veel bijkomend groen. 

O'Vert krijgt een aansluiting op het Gentse warmtenet, fotovoltaïsche panelen en geavanceerde ventilatiesystemen. Ondergrondse parkeervoorzieningen bieden een droge en veilige toegang tot uw nieuwe thuis temidden het groen. De combinatie van een topligging, hoogwaardige architectuur en duurzame technieken maakt O'Vert bijzonder aantrekkelijk voor zowel eigenaars-bewoners als investeerders.

Verlaagd BTW-tarief van 6% mogelijk op de volledige constructiewaarde, nu ook voor investeerders.

Het volledige aanbod van O'Vert vind je bij Landbergh, steeds welkom voor een vrijblijvende toelichting via jef@landbergh.be of 09 225 25 24.

Financial

Sales under VAT system
Yes
Value of land
74.017 €
Availability
Upon delivery

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
107 m²

Terrain

Most recent urban destination
Residential area
Orientation garden
North

Layout

Number of bedrooms
2
Surface bedrooms
8 m²; 12,3 m²
Number of bathrooms
1

Comfort

Videophone
Yes
Lift
Yes
Electricity connection
Yes

Energy

E-level
30
Solar panels
Yes
Electricity inspection certificate
Yes, compliant

Urban planning

Subdivision permit
Yes
Pre-emption right
No
G-score (building score)
A (no flood modeled)

Location

Dok-Noord 3, 9000 Ghent

410.000 EUR

Location

Dok-Noord 3
9000 Ghent

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties