House for sale in Lochristi with 6 bedrooms

AEPCA
611
1.358
6
3
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Welkom in deze exclusieve villa uit 2024 in Lochristi – een residentiële parel waar ruimte, rust en verfijning samenkomen.
Met een bewoonbare oppervlakte van 650 m² op een perceel van 1.358 m² werd hier een woning gecreëerd die uitblinkt in architectuur, afwerking en comfort.

Binnenkomen doe je in een lichte leefruimte met grote raampartijen, natuurstenen vloeren en een hoogglans gashaard die warmte en gezelligheid uitstraalt. De leefkeuken is volledig uitgerust met SMEG-toestellen: drie ovens, een inductiekookplaat van 90 cm, microgolfoven, dampkap, vaatwasser, koelkast, wijnkoeler en een aparte buitentoegang. De keuken werd afgewerkt met kasten op maat en een werkblad in graniet.

Op het gelijkvloers vind je verder een praktische wasplaats met kasten tot plafondhoogte, een gastentoilet, meerdere bergingen en een dubbele garage met elektrische sectionaalpoort. Op de verdieping bevinden zich zes ruime slaapkamers, drie badkamers en twee dressings. De vloeren zijn afgewerkt met natuursteen en keramisch of fineerparket; de trappen in natuursteen.

De woning is omgeven door meerdere terrassen in natuursteen, een verwarmd buitenzwembad van 4 × 11 m met automatische rolluikafdekking, een ruim poolhouse met jacuzzi, sauna, infraroodsauna, douche en lavabo. Rondom ligt een aangelegde tuin met automatische beregening en discrete beplanting voor volledige privacy.

Technisch voldoet deze villa aan de hoogste standaarden:
– Warmtepomp met geothermie
– Vloerverwarming en koeling op alle verdiepingen
– Ventilatiesysteem D met twee units
– 10 zonnepanelen (4.050 Wp)
– Centrale stofzuiginstallatie
– Regenwaterput van 10.000 L (aangesloten op wc’s, buitenkranen en wasmachine)
– Laadpaal (22 kW)
– 3-dubbele beglazing, zonwerend glas en elektrische rolluiken op de zuidwestzijde

Het dak is voorzien van natuurleien en een rieten dak boven de garage. De oprit en paden rond de woning zijn afgewerkt in natuursteen platines.

Met een E-peil van 22, hoogwaardige materialen en een tijdloze architectuur is dit een woning die uitblinkt in kwaliteit én duurzaamheid.
Rustig gelegen, met een vlotte verbinding naar Gent en de E17 — ideaal voor wie op zoek is naar luxe, comfort en pure woonkwaliteit.

Financial

Sales under VAT system
Yes

Building

Type of property
House
Subtype
Villa
Surface
611 m²

Terrain

Plot size
1.358 m²
Most recent urban destination
Residential area with rural character
Garden
Yes

Layout

Number of bedrooms
6
Surface bedrooms
15 m²; 23 m²; 27 m²; 40 m²; 42 m²
Number of bathrooms
3

Comfort

Alarm
Yes
Swimming pool
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
22
EPC label
A
EPC expiry date
18-03-2034

Urban planning

Summons
No
Convict
No
Building permit
Yes

1.975.000 EUR

Location


9080 Lochristi

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties