Retour aux résultats

Scoop: Commercial à louer à Anvers

Meir 85, 2000 Anvers
12 667 €
925
925
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Kantoren te huur in een prachtig gerestaureerd stadspaleis langs de Meir, in hartje Antwerpen

In dit recent gerenoveerde stadspaleis aan de Meir bevinden zich exclusieve kantoorruimtes met een uitzonderlijke uitstraling. Het interieur werd ingericht naar een ontwerp van Raf Simons en combineert hedendaags comfort met authentieke charme. De origineel bewaarde houten spanten en de luxueuze afwerking geven de kantoren een unieke en stijlvolle identiteit.

De kantoorruimtes zijn modern, lichtrijk en functioneel ingericht, met behoud van een karaktervolle en mysterieuze sfeer die dit pand bijzonder maakt. De kantoren zijn toegankelijk via de statige hoofdingang aan Meir 85 of via een aparte privé-ingang langs Eikenstraat 11.

Het pand is uitstekend bereikbaar, zowel met de fiets als met het openbaar vervoer. Antwerpen-Centraal, tramhalte Opera en bushalte Rooseveltplaats bevinden zich op wandelafstand. Bovendien ligt de openbare ondergrondse parking Q-Park ’t Stad op slechts 10 meter van het gebouw.

De kantoorruimte is ingericht in de stijl van een landschapskantoor en bestaat uit vier vleugels rond een charmante binnenkoer. Daarnaast zijn er aparte vergaderzalen, een stockruimte en privatief sanitair voorzien. Verder beschikken de kantoren over twee ruime kitchenettes en een aangenaam terras.

Technische kenmerken:
- HVAC met ventilo-convectoren
- LED-verlichting
- Ruime lift
- Vloerdozen met stopcontacten

Bâtiment

Type de propriété
Commercial
Sous-type
Bureau
Surface
925 m²

Terrain

Surface de la parcelle
925 m²

Aménagement

Cuisine
Oui
Toilette
Oui

Confort

Climatisation
Oui
Type de climatisation
ventilo-convectoren
Ascenseur
Oui

Énergie

Date d’expiration PEB
16-05-2030

Localité

Meir 85, 2000 Anvers

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires