Commercial à louer à Anvers

12 708 €
925
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Op zoek naar een kantoorruimte met nét dat tikkeltje meer? Dan is deze parel in het hart van Antwerpen iets voor jou. Het Osterriethuis, een 18de-eeuws stadspaleis in volle rococopracht, werd volledig gerenoveerd en koppelt moeiteloos historische grandeur aan hedendaags comfort.

Op de tweede verdieping wacht een kantoorruimte van ca. 925 m², ingericht volgens een ontwerp van niemand minder dan Raf Simons. Verwacht geen standaard white box: hier werk je tussen zichtbare houten balken, karaktervolle details en overvloedig daglicht. Stijlvol, sfeervol, inspirerend.

Binnenkomen doe je groots (of discreet). Kies zelf hoe je je entree maakt: via de monumentale hoofdingang aan de Meir, of wat subtieler via de private toegang met lift aan Eikenstraat 11. Binnen variëren de plafondhoogtes van 1,90 m tot 3 m.

De kantoorruimte is volledig instapklaar. Denk aan ingemaakte kasten, uitgeruste keukens en nette sanitaire voorzieningen.

Op amper 10 meter ligt Q-Park ’t Stad, mét laadpalen en mogelijkheid tot parkeerabonnementen. Ook het openbaar vervoer scoort punten, met metro, tram en treinstation vlakbij.

Geïnteresseerd? Alle prijsinformatie en financiële voorwaarden zijn beschikbaar op aanvraag.

EPC-score: X

Finances

Charges commune (€/mois)
600 €
Disponibilité
À convenir

Bâtiment

Type de propriété
Bureau
Sous-type
Bureau
Surface
925 m²

Aménagement

Cuisine
Oui
Toilette
Oui
Bureau
Oui

Confort

Ascenseur
Oui

Énergie

Numéro du rapport PEB
0016768160-NR-1

Localité

Meir 85, 2000 Anvers

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires